Trženje, prodaja, marketing

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
all4u
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 10 Avg 2015, 12:25

Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a all4u » 03 Okt 2016, 13:56

Pozdravljeni

Rada bi se vam predstavila, saj mogoče s kom najdem skupno pot. Stara sem 26let in od leta 2012 imam samostojno podjetje in od takrat se aktivno ukvarjam s trženjem in spletnim marketingom.
Tržila sem razne oglasne prostore na spletnih portalih, bila vodja pisarne in marketinga v eni največjih spletnih trgovin, ...
Bila sem prodajni strateg na TV ter vodja ključnih kupcev oglasnega prostora v nakupovalnih središčih.

Zadnje mesece sem sodelovala z lokalnim častnikom in tržila tudi oglasni prostor na radiu.

Torej, s trženjem in pospeševanjem prodaje, kakor tudi vodenjem imam veliko izkušenj. Natančen opis del vam lahko pošljem skupaj z življenjepisom, če me boste le kontaktirali preko zs :)

Delo na terenu mi ne predstavlja problemov, kakor tudi ne baze crm, prodaja b2b. Aktivno govorim angleško in hrvaško, pasivno pa nemško in italijansko.

Rada bi našla resno podjetje, ki potrebuje kader na področju pospeševanja prodaje.

V kolikor potrebujete dobro in zanesljivo sodelavko z lastnim s.pjem vabljeni da me kontaktirate :)

Želim vam lep dan še naprej.
 

romci
Prispevkov: 1
Pridružen: 13 Maj 2014, 08:54

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a romci » 26 Okt 2016, 14:17

Pozdravljena, na vas se obračam predvsem za pomoč - odgovor, glede na to, da imate kar precej izkušenj s trženjem. Namreč zanima me sledeče, ali lahko preko s.p. tržiš za dve podjetji (gre za čisto različni dejavnosti), in koko je s plačili - ali se Vam ni izšlo? Jaz sem namreč trenutno na uvajanju za trženje, ampak razmišljam o svojem s.p. Hvala za odgovor. lp

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 18 Nov 2016, 15:42

romci napisal/-a:Pozdravljena, na vas se obračam predvsem za pomoč - odgovor, glede na to, da imate kar precej izkušenj s trženjem. Namreč zanima me sledeče, ali lahko preko s.p. tržiš za dve podjetji (gre za čisto različni dejavnosti), in koko je s plačili - ali se Vam ni izšlo? Jaz sem namreč trenutno na uvajanju za trženje, ampak razmišljam o svojem s.p. Hvala za odgovor. lp


Lahko.

divine
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Nov 2016, 14:18

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a divine » 24 Nov 2016, 14:26

Pozdravljena, sem v zagonu svojega podjetja, prakso že imam za sabo, finančno sem pa na začetku, če ste zato, da skupaj kaj ustvariva lahko, kar plačati vas pa ne morem, dokler ne zaslužim? Bi šlo tako? Dogovor, zaslužek po delu za začetek?

divine
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Nov 2016, 14:18

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a divine » 24 Nov 2016, 14:28

Zgornje je za all4u
 

Spelased
Prispevkov: 1
Pridružen: 28 Avg 2017, 23:53

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a Spelased » 28 Avg 2017, 23:59

Pozdrav!

Kot sem zasledila, iščete podjetje ki se ukrvarja z marketingom in trženjem.
Pri nas zaposlujemo, podjetje se ukvarja z optimizacijo stroškov( elektrika, dodatno zavarnovanje in plin.) ponujamo redno zaposlitev ali pogodbeno. Plača cca. 1300evrov, delovni čas je prilagodljiv. Delo se opravlja na terenu, kjer stranko obiščemo in ji znižamo ceno položnic. Naše podetje se imenuje etrad3, delamo pa za državno podjetje e3, plinarno Maribor in Vzajemno.
Moje ime je Špela in vabim vas na razgovor v prihodnjem tednu. Za vse ostale informacije in dogovor za trmin razgovora pokličite na 070735088, ali mi pišite preko elekronske pošte : sedevcics@gmail.com

Lep večer,
Špela Sedevčič

Po vašem opisu, se mi zdite primerna

tbrdnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Sep 2017, 09:31

Re: Trženje, prodaja, marketing

OdgovorNapisal/-a tbrdnik » 06 Nov 2017, 21:10

Pozdravljena, moje ime je Tea sem tudi sama na začetku ustanovitve podjetja. Imam v lasti spletno trgovino s čevlji. Potrebovala bi pomoč pri marketingu, predvsem spletnem. Če imaš kaj izkušenj iz tega področja bi bilo super da si ogledaš tole spletno stran: https://ceveljcki.si/21-zenski-cevlji in me kontaktiraš na 031/888-353


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov