Nudim kakovostno lektoriranje (tudi spletnih strani) in prevajanje

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
sanjica
Prispevkov: 2
Pridružen: 15 Dec 2015, 20:32

Nudim kakovostno lektoriranje (tudi spletnih strani) in prevajanje

OdgovorNapisal/-a sanjica » 05 Mar 2017, 15:15

Pozdravljeni,

sem mag. prof. slovenistike in v okviru svojega podjetja Jezikovni sloved nudim kakovostno in dosledno lektoriranje vseh vrst besedil, tudi spletnih strani, ki so navadno polne slovničnih in pravopisnih napak. Mnogi podjetniki se ne zavedajo, kako takšna jezikovna površnost vpliva na kupce. Namreč tudi jezikovna podoba letakov, spletnih strani in drugih javnih besedil, namenjenih oglaševanju in predstavitvi podjetja, je zelo pomembna in odraža resnost podjetja. Naj omenim, da je lektoriranje povprečne spletne strani tudi cenovno zelo ugodno.

Skozi moje roke je šlo že na stotine besedil različnih vrst in zahtevnosti. Sem dosledna, natančna in zanesljiva. Delo opravim hitro.

V slovenščino prevajam tudi besedila iz hrvaščine, srbščine in bosanščine.

Dosegljiva sem na e-naslovu berend.sanja1@gmail.com, na telefonski številki 041 883 894 in na Facebooku, kjer lahko poiščete mojo stran Jezikovni sloved.

Lep pozdrav,

Sanja

Jezikovni sloved, lektoriranje in izobraževanje, Sanja Berend, s. p.
 

jaz111
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 18 Jan 2014, 22:47

Re: Nudim kakovostno lektoriranje (tudi spletnih strani) in prevajanje

OdgovorNapisal/-a jaz111 » 14 Feb 2019, 14:48

sanjica napisal/-a:Pozdravljeni,

sem mag. prof. slovenistike in v okviru svojega podjetja Jezikovni sloved nudim kakovostno in dosledno lektoriranje vseh vrst besedil, tudi spletnih strani, ki so navadno polne slovničnih in pravopisnih napak. Mnogi podjetniki se ne zavedajo, kako takšna jezikovna površnost vpliva na kupce. Namreč tudi jezikovna podoba letakov, spletnih strani in drugih javnih besedil, namenjenih oglaševanju in predstavitvi podjetja, je zelo pomembna in odraža resnost podjetja. Naj omenim, da je lektoriranje povprečne spletne strani tudi cenovno zelo ugodno.

Skozi moje roke je šlo že na stotine besedil različnih vrst in zahtevnosti. Sem dosledna, natančna in zanesljiva. Delo opravim hitro.

V slovenščino prevajam tudi besedila iz hrvaščine, srbščine in bosanščine.

Dosegljiva sem na e-naslovu berend.sanja1@gmail.com, na telefonski številki 041 883 894 in na Facebooku, kjer lahko poiščete mojo stran Jezikovni sloved.

Lep pozdrav,

Sanja

Jezikovni sloved, lektoriranje in izobraževanje, Sanja Berend, s. p.


Koliko pa stane lektura ene strani?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov