Slovenska platforma za investiranje in trgovanje

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
AthicusInvest
Prispevkov: 1
Pridružen: 13 Dec 2018, 23:18

Slovenska platforma za investiranje in trgovanje

OdgovorNapisal/-a AthicusInvest » 13 Dec 2018, 23:21

Z Ustvarjalnikom(pospeševalnikom mladinskega podjetništva) delam na projektu , ki se imenuje Athicus .

Gradimo prvo slovensko plaformo za investiranje. Preko nje bodo lahko Slovenci enostavno in poceni dostopali do svetovnih trgov , kjer bodo lahko varno investirali svoj denar.

Idejo za ta projekt sem dobil 6 mesecev ko sem začel brati knjige na temo ekonomije in prava, ker se nisem mogel odločiti na kateri faks naj grem. Po naključju sem v roke dobil Knjigo One up on Wall Street famoznega investitorja Petra Lyncha, ki slovi za biblijo individualnega investiranja.

Spremljanje borze je postalo moj hobi. In tudi sam sem začel iskati platformo preko katere bi se je ji lahko pridružil. Tukaj sem odkril velik prepad med Ameriko in Evropo/Slovenijo. V Ameriki ravnokar poteka revolucija na področju finančne industrije. V Sloveniji se pa zdi kakor ,da stvar stagnira. Takoj sem odkril 3 velike probleme , ki še kar pestijo Slovenske investitorje in zapirajo vrata novim. Nedostopnost, zapletenost in visoki stroški. V Ameriki je te tri probleme najbolje rešilo podjetje Robinhood s svojo mobilno aplikacijo za trgovanje. In ravno to start-up ustanovljen 5 let nazaj v Silicijevi dolini me je navdušil ,da bi lahko nekaj takega, seveda z določenimi popravki ustvarili tudi v Sloveniji za naše tržišče.

Podprete nas s tem ,da nam pustite vaš e-mail na naši strani: https://www.athicus.com/

Vaš elektronski naslov se bo le shranil v našo bazo. NE obvezujete se za nikakršne koli novice ali naročnino.

Z vašim e-mail nam jasno pokažete ,da vas projekt zanima in mi s tem olajšate pogajanje z partnerji(NLB).

Če imate še kakšno vprašanje, kar vprašajte.
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov