Odlična Poslovna Priložnost je lahko za vogalom...

Prostor za vpis dogodkov, druženj, predavanj, webinarjev, delavnic...
nejc7

Odlična Poslovna Priložnost je lahko za vogalom...

OdgovorNapisal/-a nejc7 » 19 Maj 2017, 13:49

Kako lahko splet okoliščin in nekaj poguma, človeku korenito spremeni življenje...

Lani sem od znanca Iva dobil povabilo na izobraževanje na Nizozemskem (to mi je zrihtal prek svoje firme v kateri je direktor)...

Imeli smo se super, seveda ogled Amsterdama in rdeče četrti ni smel manjkati, nekaj sem odnesel tudi od same delavnice :)...

Tri mesece za tem me pokliče neznana oseba v imenu Ivota in me povabi na predstavitev poslovne priložnosti....

Najprej sem okleval, bilo me je strah neznanega, pričakoval sem tudi predstavitev raznih izdelkov za katere moraš švicat ko nor da jih prodajaš in težit folku da kaj zaslužiš razni emwayi, herbaljfi...

Nazadnje sem zbral pogum in pristal na povabilo ter se predstavitve udeležil, kaj veš mogoče še kaj novega folka spoznam sem si mislil...

Izkazalo se je, da je zadeva hudičevo dobra poslovna priložnost in ni čudno da se je zadeve lotil tudi Ivo, ki je drugače ugleden direktor podjetja...

Nobenega skakanja skandiranja napihovanja številk, samo dejstva katera ti jasno pokažejo poslovni model in kako že isti dan lahko spuliš par evrov požrešnim trgovcem in v najslabšem primeru našparaš tudi 300 EUR v enem letu...

Mene je dejansko pritegnil drug del poslovne priložnosti, ki je bil predstavljen na koncu, ker sem bolj lene sorte in se mi za par evrov ne da kurit časa in energije katero raje usmerim v svojo družino...

Da skrajšam dolgo zgodbo, ko sem slišal poslovni model in kakšna je vizija podjetja sem zadevo zagrabil na polno...

Rezultat...

V dveh mesecih po pričetku posla sem bil na Mallorci in v Pragi kar so bile moje sanje že od nekdaj, z družino si bom končno privoščil 14 dnevni dopust na morju v mobilni hiški (5 članska družina :) ) in še lahko naštevam.

Priložnostim smo izpostavljeni vsak dan in od nas je odvisno ali smo dovolj pogumni da vsaj preverimo, če je to nekaj za nas.

Ste dovolj pogumni?

Če ste me za več informacij lahko kontaktirate na 041 797 442 - Jernej (Nejc :))

Veliko uspeha vam želim!

MARAKUJA

Re: Odlična Poslovna Priložnost je lahko za vogalom...

OdgovorNapisal/-a MARAKUJA » 26 Maj 2017, 11:22

ja kaj pa je to, kaka vlaganja sigurno.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost