Turistična agencija

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
infiniti
Prispevkov: 1
Pridružen: 10 Jul 2017, 13:53

Turistična agencija

OdgovorNapisal/-a infiniti » 10 Jul 2017, 14:32

Pozdravljeni,

morda mi lahko kdo pomaga z naslednjimi vprašanji oz. me naslovi na primerno osebo.

Ideja je "top notch" turizem za manjše tuje skupine, ki odkrivajo "butično" Slovenijo (družinski hoteli, "fine dining", vrhunsko vino). Temelji na sodelovanju s podizvajalci dejanskih izvedb, torej z:

-upravljalci slovenskih butičnih hotelov/restavracij,
-licenciranimi prevozniki potnikov,
-licenciranimi gorskimi vodniki, itd.,

"Aranžma" bi vključeval nočitve na različnih lokacijah po Sloveniji z vmesnimi aktivnostmi po želji gostov. Celoten marketing/prodaja je usmerjena v tuji trg in v tujem jeziku.

Zanima me kakšne so opcije glede registracije dejavnosti in pogoji pod katerimi lahko to uredim, glede na to, da:
-v turizmu nisem bil nikoli šolan oziroma zaposlen,
-bi sam organiziral in povezoval podizvajalce, nadzoroval dejansko izvedbo večdnevnih izletov,
-prodan aranžma je v celoti najprej plačan meni.

Glede na prebrano (GZS), mi je jasno, da bi potreboval licenco, in da lahko to uredim s prokuristom. Zanimajo pa me bolj kreativne ideje (offshore, etc.).

Hvaležen sem Vam za vsako dodatno informacijo, ki bo pripomogla k čim bolj prijetni in učinkoviti registraciji storitve.
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov