Proizvodi iz tujine in kombiniranje

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
novi.podjetnik
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 09 Okt 2018, 12:37

Proizvodi iz tujine in kombiniranje

OdgovorNapisal/-a novi.podjetnik » 23 Dec 2018, 22:07

Pozdrav,

Ali je tu kakšna duša, ki mi lahko odgovri na vprašanje.

Naročil sem artikle različnih proizvajalcev. Te artikle bi rad združil v neke sete ali kite.
Ali je lahko tu kakšen problem (vsi artikli so naročeni od dobavaiteljev). Gre za izdelke iz tekstila.
Kako je z dekleracojami v slo. Jeziku??? Izdelki že imajo svojo embalažo, ampak jaz bi v en artikel združil 2-3 različne izdelke (v skupno embalažo).

Upam da veste kaj mislim?

Začel bi najprej a prodajo preko facebook strani (predvsem zaradi tega, da si ne naložim preveč in da vidim kako bi se artikli odnesli-ali so zanimivi, povratne informacije..itd). Na facebooku ne najdem nekih informacij ampak dejansko mi ponudijo opcijo da izdelam stran kot trgovina.

Kako je potem z izdajo računov? Vzel sem si opcijo ČEBELICA, ker se mi zdi da mi za štart nudi dovolj. Vrjetno računa ne morem izpisat v wordu (FURS).

aja imam že registrirano podjetje (brez tega nebi prišel do robe), vendar nisem davčni zavezanec. Ali ima kakšen smisel da kljub temu dam račun na podjetje če kupujem stvari ki jih potrebujem za delo??

Nekako je vse v štartu, ampak ta vprašanja me begajo in bi bilo super če bi mi znali odgovoriti.

Lp in lepe praznike :)
 

novi.podjetnik
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 09 Okt 2018, 12:37

Re: Proizvodi iz tujine in kombiniranje

OdgovorNapisal/-a novi.podjetnik » 23 Dec 2018, 22:10

Aja, pa trenutno sem član na esources. Izdelke naročam iz UK. Ali je ugodneje naročati recimo iz nemskih strani (postnina?)


Pa glede prodaje. Stranka naroči paket, jaz ga oddam skupaj z izdanim računom. Stranki se ne ljubi na pošto (plačilo po prevzemu). Kaj je potem z izdanim računom? Sprasujem zaradi davčne blagajne. Baje ga ne moreš samo stornirat kot včasih. Zadne izkušnje z izdajo računov imam izpred 3h let.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov