Fizične trgovine

anzetk
Uradnik
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 Feb 2009, 18:53
Kraj: Kranj

Fizične trgovine

OdgovorNapisal/-a anzetk » 21 Okt 2015, 09:55

Pozdravljeni,

poleg obstoječe gostinske dejavnosti, se nagibamo še k novim projektom in sicer v planu je fizična trgovina, po vsej verjetnosti z oblačili, dodatki itd.

Sicer ne bo šlo za "krš robo" in ravno pri tem me zanima sledeče, bom vprašal s primerom. Neko slovensko podjetje ima trgovino RipCurl v BTC, nekdo ima poslovalnico PIMKIE, no še tretji pa Conte of Florence. Zdaj pa je vprašanje, kako so oni prišli do tega. Enostavno kontaktiraš sedež RipCurla, jim poveš da bi odprl franšizo in je to to? Kakšni so pogoji?

Hvala in lp
 

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Fizične trgovine

OdgovorNapisal/-a darkside » 24 Nov 2015, 21:37

Kontaktiraš jih in jim omeniš da bi bil zastopnik in kakšne pogoje imajo.
pogoje ti nekdo težko reče ker je to od tistega odvisno od koga boš imel blagovno znamko. recimo če pogledaš apple - vse trgovine znotraj so enake (mogoče kakšna malenkost drugačna), nekatere avtomobilske znamke imajo določeno kako mora prodajni salon izgledati. tako, da ti težko nekdo da pogoje, ki jih ima tvoj dobavitelj

tiffany88
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 03 Jan 2016, 10:06

Re: Fizične trgovine

OdgovorNapisal/-a tiffany88 » 07 Jan 2016, 13:32

Lep pozdrav

bi mi kdo znal svetovati kako do robe iz turčije. Zanimajo me predvsem oblačila in obutev. Kitajsko sem našla, je ogromno izbire. Zanima me pa tudi turška.... nevem kam naj se obrnem za informacije...

Lp

tiffany

bilten
Uradnik
Prispevkov: 71
Pridružen: 22 Avg 2011, 09:15

Re: Fizične trgovine

OdgovorNapisal/-a bilten » 27 Jan 2016, 13:58

turška gospodarska zbornica najbrz


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov