Začetki spletne trgovine

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
sasupo
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 Jun 2016, 09:19

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a sasupo » 09 Jun 2016, 09:28

Mi poslujemo s pošto in GLS, v večini primerov se bolje obnese pošta, vendar tudi GLS ne zaostaja veliko.
Pri GLS-u bodite pazljivi pri pakiranju, saj vam zaračunajo dodatnih 7 € če izdelek ni pakiran v škatli, to se nam je dogajalo v prejšnjem mesecu pri pošiljanju bambus rolojev, katerih že zaradi velikosti ni možno pakirati v škatle, presenečenje pa je sledilo ob prejemu računa.
Pri GLS-u se zna zakomplicirat pri uveljavljanju odškodnin, v primeru poškodbe paketa (Do danes nismo dobili niti ene v naš prid rešene reklamacije) med tem ko so nam na pošti izplačali vse.
Je pa na GLS-u manj poškodovanih pošiljk, vsaj v našem primeru.
Upam, da sem komu dal kakšno idejo ;)
 

majam1
Pripravnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 04 Maj 2011, 11:40

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a majam1 » 02 Jul 2016, 07:33

Gledam ponudbo spletne trgovine na Degrizu ki zdaj moćno oglašuje.. Ko izberem vse opcije kar bi želeli oz kar se nam zdi potrebno pride cena daleč čez 3.000 Eur (pa brez dizajna).
Kaj je to realna ponudba saj če primerjam z nekaterimi ostalimi ponudniki se mi zdi da bi se dalo to dobiti precej ceneje.?

bilten
Uradnik
Prispevkov: 71
Pridružen: 22 Avg 2011, 09:15

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a bilten » 08 Jul 2016, 10:59

ja dobiš pri meni precej ceneje
pošlji seznam kaj rabiš pa pošljem predlog ponudbo

majam1
Pripravnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 04 Maj 2011, 11:40

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a majam1 » 08 Jul 2016, 22:48

Bom.
Zakaj pa misliš da je takšna cena ?

darkside
Vodja projektov
Prispevkov: 183
Pridružen: 17 Jun 2012, 18:38

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a darkside » 09 Jul 2016, 20:02

daj prilepi sliko izbranih opcij s cenami, da se lahko vidi kaj je izbrano in kaj nanese tako ceno.
lahko gre za vtičnik, ki ga morajo sami kupiti, lahko so ga sami naredili. vse je odvisno od opcij. stane te lahko tudi krepko več kot je tvoja ponudba, odvisno je le od tega kaj je izbrano.
 

majam1
Pripravnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 04 Maj 2011, 11:40

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a majam1 » 10 Jul 2016, 17:02

Tole sem izbral, cena 4250 Eur, predloga je predizdelana.

Izbral sem :

Sestava trgovine:

namestitev
navodila
plačilo po povzetju
plačilo po predračunu
Paypal
plačilne kartice Bankart
plačilne kartice Activa
Moneta
plačilne kartice Diners
Strani blagovnih znamk
Galerija z označenimi artikli
Vgradnja blog sistema Wordpress
ocenjevanje objav
obveščanje zaloga
SMS obveščanje
mass status
izvoz za dostavo posta
potrditev naročil
potrjevanje predracunov
email obveščanje
darilo ob nakupu
darilno zavijanje
darilni boni
Hitra košarica
Oznake na artiklih
Obrazec za povpraševanjem po artiklu
Izpostavljeni aktualni artikli
Izpostavljeni najbolj prodajani artikli
Točke zvestobe
Število jezikov: 1

Predloga: predizdelana (enostavna)

Računovodski program: brez

Optimizacija: napredna

modrivlak
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 15 Mar 2016, 17:31

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a modrivlak » 10 Jul 2016, 22:30

To ti mi uredimo za več kot poln manj. Ogromno izkušenj ter referenc predvsem v smeri prodaje ženske mode. Kontakt: info at bluetrain.si.

Tomy6699
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Sep 2016, 23:42
Kontakt:

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a Tomy6699 » 29 Sep 2016, 00:01

sasupo napisal/-a:Mi poslujemo s pošto in GLS, v večini primerov se bolje obnese pošta, vendar tudi GLS ne zaostaja veliko.
Pri GLS-u bodite pazljivi pri pakiranju, saj vam zaračunajo dodatnih 7 € če izdelek ni pakiran v škatli, to se nam je dogajalo v prejšnjem mesecu pri pošiljanju bambus rolojev, katerih že zaradi velikosti ni možno pakirati v škatle, presenečenje pa je sledilo ob prejemu računa.
Pri GLS-u se zna zakomplicirat pri uveljavljanju odškodnin, v primeru poškodbe paketa (Do danes nismo dobili niti ene v naš prid rešene reklamacije) med tem ko so nam na pošti izplačali vse.
Je pa na GLS-u manj poškodovanih pošiljk, vsaj v našem primeru.
Upam, da sem komu dal kakšno idejo ;)




Pri GLS-u so nam razbili par paketov z malenkost bolj občutljivo robo, pa čeprav smo nalepili nalepko pazljivo ravnanje. Enkrat smo sicer uleteli v njihovo sortirnico paketov in nisem mogel verjeti svojim lastnim očem - paketi so kar frčali po luftu.

No in potem se je pojavila prva reklamacija, saj so uničili vsebino in pol se je pričela kalvarija in dokazovanje. Težko je dobit nazaj od njih povračilo škode, čeprav vsi prvič ko te snubijo obljubljajo vse...

Tomy

Rok.Si
Pripravnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 08 Avg 2014, 17:32

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a Rok.Si » 05 Feb 2017, 13:16

Pozdravljeni!

Mi lahko prosim nekdo razloži, kako naročim robo kot davčni nezavezanec? Pri nobenem "wholesale" dobavitelju ne najdem te opcije. Je potrebno posebaj pisati vsakemu posebaj, da mi poleg zaračunajo še davek?

Hvala in lep pozdrav,
Rok
 

MaBiz
Uradnik
Prispevkov: 56
Pridružen: 07 Okt 2014, 13:53

Re: Začetki spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a MaBiz » 06 Feb 2017, 17:47

Živjo,
piši dobavitelju in povej da ste malo podjetje in nimate valid TAX id (oz VAT number) in da ti naj prodajo po veleprodajni ceni robo + njihov DDV.

LP,M.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov