Ste pred ustanovitvijo podjetja in imate različna vprašanja?

Isabelika

Re: Ste pred ustanovitvijo podjetja in imate različna vprašanja?

OdgovorNapisal/-a Isabelika » 25 Sep 2017, 11:43

Pozdravljeni.Od leta 2002 do leta 2006 sem imela popoldanski s.p. kot studentka.Sedaj, toliko let kasneje ponovno odpiram s.p., tokrat " normalni" s.p. oz.za polni delovni cas.Zanima me, ce sem upravicena do 50% olajsave za pokojninsko zavarovanje oz v drugem letu 30 % olajsave.Hvala in za odgovor bom zelo hvalezna.Natasa

MARAKUJA
Rookie

OdgovorNapisal/-a MARAKUJA » 03 Okt 2017, 12:45

Pozdravljeni

nisem pred ustanovitvijo , prosila pa bi za pomoč, iščem zastopstvo , za svojo spletno stran, nimam pojma kako se tega lotiti, ali je kdo , ki ima to v ponudbi, da se dogovorim za sodelovanje.

lp

mladipodjettnik

OdgovorNapisal/-a mladipodjettnik » 26 Okt 2017, 16:35

Pozdravljeni,

Imam par vprašanj v zvezi ustanovitve podjetja popoldanski s.p., s.p., d.o.o.,... Naj vam povem prvo mojo situacijo. Zaposlen sem v drzavnem podjetju za nedolocen cas, ker pa imam v planu odpreti podjetje in sicer kupiti lokal me zanima ali lahko oziroma, če lahko odprem katerokoli podjetje(s.p.,....) glede na to da že imam zaposlitev, katero bi tudi rad obdržal. In seveda katera oblika podjetja bi prisla prav za mene?
V naprej se Vam zahvaljujem za odgovor.

Lep pozdrav

Podjetnik45

OdgovorNapisal/-a Podjetnik45 » 10 Nov 2017, 11:16

Mene pa zanima, kako lahko nudiš neko storitev ali posluješ, če si mladoleten, ter nisi dovolj star da bi odprl s.p.?

Podjetnik45

OdgovorNapisal/-a Podjetnik45 » 10 Nov 2017, 11:16

Mene pa zanima, kako lahko nudiš neko storitev ali posluješ, če si mladoleten, ter nisi dovolj star da bi odprl s.p.?

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost