Nudim pakiranje in pošiljanje paketov

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
shalej
Pripravnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 15 Jan 2008, 19:23

Nudim pakiranje in pošiljanje paketov

OdgovorNapisal/-a shalej » 29 Jul 2015, 15:55

Ker vsi vemo, da je danes pakiranje artiklov pri spletni prodaji izguba dragocenega časa (vidim pri sebi) nudim pakiranje in odpošiljanje vaših artiklov. V tujini je praksa, da vedno več podjetij "outsourca" delo priprave in pakiranja artiklov.

V Celju (v okolici Celjskega sejma) imam skladišče 70kv metrov z možnostjo širitve na 200kv metrov. Trenutno pakiram in skladiščim blago za 2 lastni spletni trgovini, lahko pa ponudim pakiranje še za 5-7 ostalih trgovin (odvisno od števila paketov).

Embalaža je lahko vaša ali moja, vse je stvar dogovora. Lahko ponudim pošiljanje preko večih kurirskih služb za Slovenijo in tujino. Imam lasten kombi (VW Transporter) tako da prevoz robe ni problem. Skladišče je dostopno tudi s kamionom, po dogovoru je možen razklad z viličarjem. Skladišče je posebej ograjeno z visoko ograjo in varovano (Sintal).

Za več informacij sem na voljo na na shalej@gmail.com ali na telefon 031 851 133. Imam S.P. in sem davčni zavezanec.

Trgovina in storitve Boštjan Šalej s.p.
Gorica pri Šmartnem 49a
3000 Celje
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov