Spletna igralnica le za 99€

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
programer
Vodja projektov

Re: Spletna igralnica le za 99€

OdgovorNapisal/-a programer » 28 Maj 2015, 21:23

Pozdravljeni,

vse informacije so razložene na spletni strani desoftgaming.com, kjer so opisane vse igre, kaj dobite, itd...

Lep pozdrav,
Dejan

Aljosa

OdgovorNapisal/-a Aljosa » 17 Dec 2015, 16:52

je še vedno aktualno? :D

decko998
Pripravnik
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a decko998 » 05 Jul 2017, 14:26

programer napisal/-a:Spoštovani,

želimo vam predstaviti nekaj novega in kar si lahko privoščite ter tudi zaslužite ob delu ali pa to postane vaš redni prihodek.

Ponujamo vam programsko rešitev z igralniško licenco za ponujanje športnih stav.
Spletne stave lahko začnete ponujati po celem svetu in to takoj.
Odločili smo se za korak naprej in se želimo predstaviti na drugačen način.
Konkurenčna podjetja podoben izdelek tržijo za neverjetnih +50.000€, pa tudi več kot 100.000€.
Z vami si želimo skleniti dolgoročno sodelovanje.
Iščemo dolgoročne prijatelje, partnerje in vse, ki bi nam pomagali ustvarjati vizijo našega podjetja.
Projekt je bil zasnovan na podlagi dolgoletnih izkušenj v igralništvu.
Sliši se prelepo, da bi bilo res, kajne? Tudi nam se tako zdi.
Vendar, da smo prebrodili to težavo smo potrebovali precej dokumentacije, ki nam sedaj dovoljuje, da lahko Vi prirejate igre na srečo pod našimi licencami.

Torej želimo, da v poslu igralništva ne uspejo le milijonarji, ampak tudi posamezniki, ki si tega preprosto ne uspejo privoščiti.

Ne govorimo o milijonskih zaslužkih, še manj pa o milijardah, vendar mesečno zaslužite več kot slovenska povprečna plača ali celo več.
To trenutno niso sanje, to so preverjena dejstva.
Pred mesecem smo licencirali prve spletne stavnice in lastniki imajo v tem trenutku več kot 500 aktivnih uporabnikov, kar pa govorimo o zneskih +5.000€ neto mesečno.

Prosimo upoštevajte tudi, da delujete pod našimi licencami in smo v celoti odgovorni za prirejanje iger na srečo, kot tudi za kritje morebitnih izgub, ki jih lahko naredijo igralci.

Mi smo odgovorni v celoti za vaše poslovanje, vi pa kljub temu imate na voljo celoten administracijski vmesnik za preverjanje vaših igralcev (dobitki, izguba, vplačila, izplačila,itd...)

Za lažjo predstavo si lahko na naši spletni strani pogledate predstavitev http://www.desoftgaming.com

Kontakt: 031 264 457 ali support@desoftgaming.com

Lep pozdrav

desoft gaming ali bolj znano kot nateguni 1 kategorije :) lepo vas prosim ne nasedajte jim. Drugače pa odpreti svojo stavnico ni nobena težava, težava je z njo prepričati igralce da bodo denar zapravljali pri tebi, treba je vedeti da imajo uveljavljene stavnice kot so bet365, bwin in podobne več kot 90% trga...
Zadnjič spremenil decko998, dne 09 Avg 2017, 15:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Brez podpisa :)

programer
Vodja projektov

OdgovorNapisal/-a programer » 12 Jul 2017, 00:10

@decko998: slučajno sem zasledil temo, ki sem jo odprl leta 2015.
Sicer pa nihče ne more več nasedati saj je ta ponudba stara in ne ponujamo več za 99€, prej smo za 1339€, sedaj pa sploh ne ponujamo več saj je odprtih nekje 800 igralnic z naše strani z nekje 53mio prometa na letni ravni ter s skupno registriranih igralcev je 1mio.
Te stavnice so namenjene da prijatelji igrajo in če izgubijo jim plačaš lahko pivo tako pa če izgubijo na bwinu ne dobijo nič.
Stavnico verjetno res lahko dobiš kjerkoli - boš pa verjetno zanjo mogel odšteti nekje 40.000€ (za super dobro) in v povprečju boš mogel plačevati za licenčnino nekje med 3-4k na mesec. Računovodstvo, revizija, stroški odobritve...

Kar se tiče omenjenih stavnic se strinjam ampak žal imaš zelo malo izkušenj na tem področju.
Če bi bil vešč v temu bi dobro vedel eno stvar: da na bwinu je 80% ljudi blokiranih ali pa omejenih na 1€. To ni nič takega, to počnejo/mo vse stavnice razen ene ki pa ne ponuja bonusa. To je Pinnacle katera te ne bo omejila kar tako hitro, pa še ta baje da v zadnjem času te omeji.

Moraš vedeti da v današnjem času je vsega preveč. Konkurence karkoli se boš lotil se boš mogel z njo sprijazniti tako kot se srečujemo mi.
Tu ni kaj.
Če hočeš delati android aplikacije, a misliš da boš kar uspel? Tako je pri tem poslu in vsakem poslu.

Vedeti pa moraš da igralništvo narašča iz dneva v dan. Samo v Italiji je bilo sprejetih 13mld € stav, samo v UK je bilo sprejetih čez 10-20mld € stav, v Grčiji 6mld €, v Sloveniji okrog 70mio,Nemčija 10mld, da ne govorim promet azijskih trgov in tako se promet med vsemi stavnicami porazdeli.

Osebno sem nekaj mesecev nazaj s še nekaterim partnerjem si postavil svojo lastno stavnico (ime ne bom omenjal) in trenutno je okrog 10.000 igralcev registriranih, in 3.000 aktivnih na mesečni ravni. Ravno sedaj smo z novim partnerskim podjetjem podpisali pogodbo, ki izdaja Mastercard, da bo vsak igralec, ki bo zadel imel takoj na njegovi Mastercard denar, ki ga bo lahko dvigoval ali kupoval v trgovinah.

Moram priznat, da kot start-up od (1.3) nam ne gre slabo v igralništvu, ampak povsod je težko. Karkoli se lotiš, povsod je težko.
Letos do konca leta nam bo verjetno uspelo narediti okrog 500k bruto dobička pred davki in naslednje leto bomo probali povečevati na milijon€. Nove igralce smo pa prepričali z bonusi. Pri bwinu, ter ostalih prejme bonus enkrat in nikoli več. Mi imamo dodatno še reload bonus zato takoj ko izgubijo jim ga dodelimo če vplačajo novega.

Največ se obremenjujemo z goljufi ker želijo bonuse izkoriščati, bomo pa počasi tudi temu z novim sistemom pripomogli in zmanjšali goljufije.

Priznam težko je in se borimo kot pri vsakem drugem poslu. Se pa da - prostora za igralništvo kot kaže še vedno obstaja, zato tvoje trditve zagotovo nikakor ne držijo ali pa preprosto pišeš stvari za katere ne poznaš ozadja.

Ne prodajam nič. Tudi če nam ponudiš za postavitev igralnice visoko ceno, ti je ne prodamo več.
Odkar smo prenehali s ponujanjem teh stavnic bi lahko samo iz tega foruma odprli še dodatnih 400 novih igralnic...

Za konec si tukaj lahko pogledaš še promet 800 igralnic: https://www.youtube.com/results?search_ ... oft+gaming

Desoft Gaming od tega pa dejansko dobi drobtine - največ dobijo lastniki ter seveda gre igralcem v izplačilo.

Je iz nekaj mesecev, in odkar smo odprli lastno stavnico ne objavljamo več.

Želim vam vsem lep prisrčen pozdrav!

ps: me pa vseeno malo firbec matra. Zakaj si linkal http://pro-stave.com/bet-at-home/ ?

Kot kaže si poslal to obvestilo samo zato da drugi izvedo za ta portal. Ampak zelo dvomim da bo se neko registriral na stavnico in igral. Namreč tukaj so registrirani ljudje, ki iščejo poslovne priložnosti, ne pa igre na srečo. Mogoče se ma motim in obstajajo tudi igralci tukaj gor :)

tmarjan24

NUJNO zagotavljanje posojil denarja v 24 urah

OdgovorNapisal/-a tmarjan24 » 24 Avg 2017, 15:04

NUJNO zagotavljanje posojil denarja v 24 urah

zdravo
Jaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki,
ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 10.000.000 €.
Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da ljudje pošteni in vredni zaupanja.
Povejte nam v vaše prošnje za posojilo tocen znesek, ki bi želeli in datum.
Ce vi potreba penez zakaj drugi vzrok, vas prosimo, da kontaktirajte me za vec informacij.
Posamezniki resen in pošten, prosim, kontaktirajte me po
E-pošta: reseaufinance510@gmail.com
E-pošta: tmarjan24@gmail.com
Tetickovic Marjan
hvala

bilten
Pripravnik

OdgovorNapisal/-a bilten » 25 Avg 2017, 19:47

mee pa zanima koliko teh 99 c programov strani še deluje

programer
Vodja projektov

OdgovorNapisal/-a programer » 28 Avg 2017, 19:59

@bilten: problem posameznika ne nas, mi smo postavili okrog 1000 igralnic, s tem da jih je okrog 400-500 aktivnih.
kdor ni pripravljen delati, tudi mi ne bomo delali zanj!

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost