Sodelovanje pri vodenju spletne trgovine

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
marketingmania
Prispevkov: 4
Pridružen: 15 Jan 2019, 03:18

Sodelovanje pri vodenju spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a marketingmania » 15 Jan 2019, 04:05

Iščem partnerja/partnerje, ki bi bil pripravljeni investirati svoj čas v vodenje spletne trgovine z oblačili in modnimi dodatki za ženske, moške in otroke na področju Slovenije in Hrvaške. Trenutno je prestavljena na novo platformo in dodatne investicije ne potrebujem.

Jaz živim v Nemčiji, kjer že vodim spletno trgovino in spletno stran, zato mi za ta projekt enostavno zmanjkuje časa, potenciala pa je še ogromno.

Izbranemu partnerju bo prihranjenih 5.000 eur investicijskih stroškov in do sedaj vloženih sredstev. Trgovina je nova, stara dober mesec in stoji na odličnem informacijskem sistemu, oblikovana je kot Dropshipping store, v bazi ima 6.000 artiklov priznanih modnih blagovnih znamk, ki se ves čas posodobljajo. Zaloge, stroškov skladišča in pakiranja zato NI!
Ukvarjali se boste z:
- vodenjem facebooka in instagrama za področje Slovenije (kasneje tudi Hrvaške)
- pripravo oglaševalske strategije
- kontaktiranje in dogovori za sodelovanje s slovenskimi influencerji
- vpisovanje vpisov novih izdelkov
- vodenjem naročil (ko pride naročilo je potrebno izdelek naročiti pri dobavitelju)
- izdajo računom strankam in komunikacija s strankami
- pisanje bloga, po potrebi se lahko za to lahko tudi najame modna blogerka
- pošiljanje Newsletterjev

Mesečni dobiček: 50%
Mesečni vložek: 50% oglaševalskih stroškov

Zaželeno je da imate izkušnje s področja spletnega oglaševanja in vas zanimajo trendi, design in moda. Sama sem dosegljiva cel dan preko telefona/skypa. Drugače imam ogromno izkušenj z vodenjem spletnih trgovin in oglaševanjem, po izobrazbi sem magistra marketinga. Če se sodelovanje izkaže za uspešno možnost solastništva.

Kontakt: anja@modnamuha.si
 

podjetni22
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Dec 2017, 14:04

Re: Sodelovanje pri vodenju spletne trgovine

OdgovorNapisal/-a podjetni22 » 11 Avg 2019, 08:59

Zdravo,
ali je tole še aktualno?
LP Kristian


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov