Spletna prodaja novih artiklov, partnerstvo

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
anzetk
Uradnik
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 Feb 2009, 18:53
Kraj: Kranj

Spletna prodaja novih artiklov, partnerstvo

OdgovorNapisal/-a anzetk » 19 Dec 2012, 16:41

Imate idejo? Bi želeli v poslu imeti partnerja? Vas zanima spletna prodaja?

Sam sem odprt za nove ideje, imam znanje iz spletne prodaje, iščem partnerja, ki ima mogoče neko idejo, lahko že izdelan patent, mogoče nekoga, ki bi prodajal določen artikel (lahko uvožen, že izdelana inovacija, ali patentiran), preko spletne prodaje. Sam lahko v hitrem času poskrbim za izdelavo kvalitetne optimizirane spletne strani oz. spletne trgovine (prodajna trgovina enega artikla - prodajni hit) itd.

Gre za sodelovanje, pridobivanje novih znanj, zaslužek, pridobiti nek produkt za prodajo na spletnem trgu, tako v Sloveniji kot tudi v tujini.

Tisti z idejami za prodajo vročih, novih, inovativnih produktov, pišite na anze.brtoncelj@gmail.com
Zadnjič spremenil anzetk, dne 12 Jan 2013, 13:33, skupaj popravljeno 2 krat.
 

anzetk
Uradnik
Prispevkov: 71
Pridružen: 06 Feb 2009, 18:53
Kraj: Kranj

Re: Spletna prodaja novih artiklov, partnerstvo

OdgovorNapisal/-a anzetk » 12 Jan 2013, 13:28

Na email sem dobil kar nekaj ponudb za partnerstvo. Sicer kar nekaj idej, predlogov, samo pogrešam tisto pravo, inovativno, svežo idejo :idea:

Morate se zavedati, da so drugačni časi, da ni vse tako kot je bilo pred desetimi leti, ljudje bodo danes plačali za nekaj kar nujno potrebujejo, za kar mislijo, da bodo potrebovali oz., da bo nakup resnično zadovoljil njihovo potrebo (tukaj cena ne igra velike vloge). Do najhujše oblike gospodarske krize, sem s svojo bivšo trgovino z darili mirno, uspešno in počasi posloval, takoj, ko je prvič udarila tudi slovenske in evropske plače, je prodaja padla za več sto procentov.

Mogoče vas pa zgornjih nekaj vrstic privede do top ideje :)

Še enkrat, izdelava trgovine/spletne strani takoj, plačilo z zamikom, takojšnje sodelovanje, skupni delež, ne zahtevam nevem kakšnega vložka v posel, odvisno od produkta (naročilo), iščem le partnerja. Upam pa na najboljše da se najde nekdo, ki ima patent, inovacijo in samo začnemo :idea:

Pišite na zgornji email, resni.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov