Spletna igralnica le za 99€

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
winko
Rookie

Re: Spletna igralnica le za 99€

OdgovorNapisal/-a winko » 21 Okt 2017, 14:55

Ne se zmišljevat.Na moji stavnici ni nobenih "pogojev" in jih tudi nikoli ni bilo in zato ne zavajaj več.Več stavnic je bilo kupjenih z namenom nadaljne prodaje kot tudi sam veš.Kako pa naj jih prodam naprej,če se najde interesent,če se ne javljaš?
Ampak sedaj mi je postalo jasno zakaj te je zapustilo 30 prijateljev kot si se hvalil.
pa lep pozdrav

programer
Vodja projektov

OdgovorNapisal/-a programer » 21 Okt 2017, 16:49

Naj ti bo ker vidim da si lažnivec z diplomo.

Kar tri laži:

1.) Ne se zmišljevat.Na moji stavnici ni nobenih "pogojev" in jih tudi nikoli ni bilo in zato ne zavajaj več.

Popolna laž. 24betwin je tvoja stavnica in je bila posredovana tvoja stavnica: https://ibb.co/nMYNt6

2.) Ampak sedaj mi je postalo jasno zakaj te je zapustilo 30 prijateljev kot si se hvalil.

Ta je nova s tvoje strani. Govoril si da bi bilo super da bi od vsake stavnice dobil sam 1.000€. Pa tudi če si kupil z namenom nadaljne prodaje je to izključno tvoj problem in bi lahko prodal za milijone če bi želel. S tem si dokazal da ne znaš prodati stavnico niti po 99€,... kaj šele pridobiti igralca. Nikoli nisi omenil nadaljno prodajo.

3.) Več stavnic je bilo kupjenih z namenom nadaljne prodaje kot tudi sam veš

Tega nisem nikoli govoril da me je zapustilo 30 prijateljev. Govoril sem mogoče od 4 prejšnjih partnerjih kateri so šli v projekt igralništva, nato sem ugotovil da niso imeli niti par € za nadaljni razvoj. Zato sem v marcu tudi nekoga tukaj iskal. Teh 4 sem zapustil sam, kakor tebe ker z ljudmi ki nimajo pojma od igralništva, lahko grem edino na kavo, poslovat pa ne morem.

Dejstvo pa je:
1.) Nisi dobil v 24 mesecih enega igralca, sedaj se pa tolažiš tako da iščeš krivce drugje, samo pri sebi ne.
2.) Prepričan sem da si pa verjetno igral proti našim pravilom kot sem že prej omenil
3.) Vsakemu ki želi mu brezplačno pokažemo v živo naše bančne račune in da se uspeti da če le ima voljo in ne igra proti pravilom

To je pa res zadnji post tebi.

Lp

winko
Rookie

OdgovorNapisal/-a winko » 21 Okt 2017, 19:08

Hvala enako.
1.Pošlji link moje strani,ker to ni z moje strani.
2.Tukaj piše,da so te zapustili...
http://novice.svet24.si/clanek/novice/s ... vek-uspeha
Omenil sem takoj,da bodo stavnice za nadaljno prodajo,ker si me vprašal zakaj jih bom toliko kupil.
3.V 24 mesecih je bilo registriranih 29 igralcev vključno z mano.Trije smo vplačali.

Toliko o tem kdo je lažnivec.

lp

programer
Vodja projektov

OdgovorNapisal/-a programer » 21 Okt 2017, 20:25

Link: http://24betwin.com/conditions.aspx lepo pise ko se registrirajo

To je bilo takrat in nihce ni sodeloval z mano. To so bili ljudje iz facebooka ker so govorili da ne bo uspeha se preden sem pricel z delom in so vsi lepo blokirani. Takih mam preko 150. In to nima veze da so me zapustili ker se poznam jih ne.

Nikoli ni bilo govora o prodaji in si verjetno sanjal. Kupil si jih in rekel da bi najprej eno zalaufal in sele nato drugo. V sempetru si to sam povedal.

Podjetje je registrirano v londonu kjer je zakonodaja urejena. Vsak ki se malo spozna ve da tam ni Slovenija. Ce dobis tri pritozbe da posljejo kupci in dokazejo ti podjetje banajo in spisejo ovadbo. Podjetje je reg od 2014 in tudi oseba je javna. Ce bi bilo kakrsnikoli goljufanje ne bi vec bil prisoten v tem poslu.

Namesto da tukaj gor pises bi lahko imel med tem casom ze 10 novih registracij........

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost