Prodam 20% delež v "informacijskem" d.o.o.

Prostor za vpisovanje idej, poslovnih priložnosti ter izmenjavo idej. Oglasi niso poslovne priložnosti.
akudm
Prispevkov: 1
Pridružen: 12 Feb 2016, 20:41

Prodam 20% delež v "informacijskem" d.o.o.

OdgovorNapisal/-a akudm » 12 Feb 2016, 22:13

O podjetju

Gre za skoraj 2 leti staro IT start-up podjetje s pet solastniki, ki se ukvarja z razvojem mobilnih aplikacij. Trenutno je objavljena spletna stran (cca 60.000 obiskovalcev mesečno, alexa rang 700k, pozitiven trend), plačljiva in brezplačna android aplikacija (skupaj 120.000 instalacij, trenutno 800+ dnevno, pozitiven trend) - na tematiko izobraževanje, globalno.
Podjetje ima pisarno v Celju.

Podjetje je bilo dokapitalizirano pred 7 meseci v višini 30.000 eur. Prvi učinki dokapitalizacije bodo vidni v naslednjih mesecih - objava nove verzije. V novo verzijo je bilo vloženo ranga 1.750 razvojnih ur in predstavlja ogromen preskok v razvoju našega produkta. Hkrati pa tudi odpira vrata na iOS trg.

Prihodki so iz naslova oglaševanja in prodaje aplikacije. V zadnjih 6 mesecih prejšnjega leta smo dosegali povprečno 10% mesečno rast!
Žal, prihodki še ne pokrivajo stroškov. Prvi profit pričakujemo maja 2016.

Družbeniki so visoko motivirani, da podjetje postane ključni igralec na svojem področju. Produkt ima visok potencial in kar nekaj konkurenčnih prednosti.

Predmet & pogoji prodaje

Prodajam svoj delež, 20%, v celoti oz. min. 10%. V kolikor bo ponudba zanimiva sem pripravljen prodati takoj, drugače bom počakal na učinke/uspešnost novega produkta - tam do poletja. Solastniki lahko uveljavljajo predkupno pravico.

Razlog prodaje

Iščem kapital za nov podvig.

Za dodatne informacije pišite na ZS ali pokličite na 068 13 13 81. Z veseljem vam prestavim produkt & podjetje v živo.
 

chrissss
Rookie
Prispevkov: 8
Pridružen: 01 Feb 2016, 14:27

Re: Prodam 20% delež v "informacijskem" d.o.o.

OdgovorNapisal/-a chrissss » 25 Feb 2016, 09:36

Ali mi lahko na zs malo več informacij posredujete prosim?

Zaaan
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 03 Jan 2012, 15:37

Re: Prodam 20% delež v "informacijskem" d.o.o.

OdgovorNapisal/-a Zaaan » 24 Maj 2016, 09:33

Zdravo,

je oglas še aktualen? Kako kaže s pridobivanjem kapitala za nov podvig? Zainteresiran sem namreč za tovrstne projekte.

LP

Žan


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov