Išče se resni poslovni partner za podporo projekta

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
SpletniManiak
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Jul 2013, 23:04

Išče se resni poslovni partner za podporo projekta

OdgovorNapisal/-a SpletniManiak » 29 Sep 2014, 21:48

Zdravo,

smo manjša skupina, ki se je podala v izpeljavo projekta na prevozniški ravni, oz na ravni podpore prevoznikom in optimizacije stroškov. Prišli pa smo do problema pri izdelavi projekta, saj nimamo dovolj velike skupine programerjev in za najem le teh, je potrebna zajetna količina finančnih sredstev. Iščemo nekoga, ki bi projekt finančno podprl in zaželjena bi bilo tudi strokovna podpora. Razmišljali smo tudi že o objavi projekta na množičnih financiranjih, toda smo misel opustili, ker ne bi želeli izdati projekta potencialnim konkurentom. Takega produkta na trgu še ni, saj maksimalno optimizira finančno poslovanje prevoznikov. Tržišče za produkt je tako rekoč na celotnem logistično transportnem trgu. Imamo pa že zanimanje po produktu od enega iz med večjih logističnih podjetij v Sloveniji in bi brez problema prodrli tudi na tuj trg.

Za več informacij sem Vam na voljo preko zasebnih sporočil. Detaile produkta bom pa žal razkril le resnemu partnerju ob podpisu dokumenta v katerem bo jasno kdo je "lastnik" ideje.

Hvala za Vaš čas in lep pozdrav
 

Spider
Rookie
Prispevkov: 15
Pridružen: 31 Jul 2014, 18:23

Re: Išče se resni poslovni partner za podporo projekta

OdgovorNapisal/-a Spider » 03 Okt 2014, 13:06

Spoštovani,

Vaš oglas se mi zdi izjemno zanimiv in bi z veseljem slišal več. Prosim sporočite mi kako ste si zamislili nadaljne korake. Imate pripravljen material ali bi se dobili in bi predstavili idejo?

Vsekakor si želim slišati več o vaši ideji.

Lp

Mitja Pajek
mitja.pajek@gmail.com
00386 31 556 756


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov