Pomoč glede "izuma" izdelka

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
Spajdrmen
Rookie
Prispevkov: 15
Pridružen: 24 Sep 2013, 16:15

Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a Spajdrmen » 06 Jan 2015, 11:58

Prosil bi vas, če me lahko kdo malo usmeri in sicer, kje iskati kakšne inovatorje oz. dizajnerje?

V mislih imam izdelek za vsakdanjo rabo, ki bi ga morali naresti tako, da bo lep, privlačen, uporaben, funkcionalen, preprost skratka da se bodo ljudje zaljubili vanj.

Dizajner bi se moral spoznati tudi na materiale, saj sama risba in načrt ne bo dovolj če v praksi stvar ne pije vode.

Pa še nekaj. Glede na to, da prvič iščem pomoč tako, me zanima, kako je s plačilom take storitve? Je to ponavadi enkraten znesek, ali dizajnerji hočejo % od prodaje?

Vsaka pomoč je dobrodošla
 

GALINTECH
Pripravnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 20 Mar 2014, 13:57

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a GALINTECH » 06 Jan 2015, 13:10

Imam podoben ''problem'' ... iščem industrijskega oblikovalca ki bi obvladal vse stvari ki jih jaz želim pa ga nikjer ne najdem

Spajdrmen
Rookie
Prispevkov: 15
Pridružen: 24 Sep 2013, 16:15

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a Spajdrmen » 06 Jan 2015, 19:04

Si pogledal pri Kitajcih? Ne vem kaj točno je industrijski oblikovalec ampak če imaš nekaj oblikovano potem jim to daj pa bojo oni industrijalizirali :)

Bond007
Uradnik
Prispevkov: 98
Pridružen: 15 Maj 2013, 14:59

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a Bond007 » 06 Jan 2015, 21:20

Jaz poznam ene dve ali tri industrijske oblikovalke, ena vem, da je bila celo nagrajena na državnem nivoju, sam po pravici povedano - mi delajo logotipe in so trenutno precej zaposleni in ta njihov umetniški boemski način življenja... ko se jim nič ne mudi, pa jim lahk mahaš s kupom denarja pred nosom... mene mori :finga: Sicer mi je pa precej jasno, da moraš imet inspiracijo in motivacijo :) Aja, imajo pa izkušnje z razvojem kakih praktičnih stvari tudi, tako da točno vedo kako od začetka do konca izplejat tak projekt...

Drugače pa, ne vem katere materiale imaš v mislih, saj mislim da tudi na to se morajo spoznat... drugače pa uporabiš še kakega drugeg astrokovnjaka...

KatWilson
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 08 Jan 2015, 13:32

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a KatWilson » 08 Jan 2015, 14:13

Najemi prek freelancer.com ... Ponudiš, nvem 50-200eur ali več,odvisno kolk si pripravljen plačati, in poveš kaj bi rad imel, narediš contest, in pol ti bo folk lepu svoje dizajne gor. Vsekakor probaj.
 

Spider
Rookie
Prispevkov: 15
Pridružen: 31 Jul 2014, 18:23

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a Spider » 11 Jan 2015, 17:33

www.lukazajc.com

Mislim da ima Luka kar nekaj izkušenj na tem področju.

Lp

jeroMM
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 26 Dec 2013, 20:33

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a jeroMM » 13 Jan 2015, 12:51

Designerji, programerji, prodajniki in vsi ostali ... obstaja slovenska spletna stran Cofinder http://www.cofinder.eu , ker lahko najdeš ravno takšne ljudi! Gre za platformo, kjer lahko poiščeš svoje soustanovitelje ali pa manjkajoče člane v timu za startup oz. klasično podjetje.

LP, Jernej

jerorh
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Jan 2015, 14:53

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a jerorh » 30 Jan 2015, 15:03

Pozdravljeni,
ukvarjam se z razvojem in oblikovanje funkcionalnih in uporabnih izdelkov. Sem na voljo za morebitno sodelovanje. Cena projekta je odvisna od vloženega dela v izdelek, možen je dogovor kot enkraten znesek ali pa procentualno od kasneje izdelanih in prodanih izdelkov.

Za več informacij sem vam na voljo zs. ali orhini@gmail.com

dbelovic
Prispevkov: 3
Pridružen: 15 Mar 2015, 17:01
Kraj: Mars
Kontakt:

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a dbelovic » 15 Mar 2015, 18:54

Spajdrmen,

ce se vedno isces, me lahko kontaktiras na naslov david.belovic@pancad.co ali preko spletne strain PanCAD.
LP,
David Belovic, mag.inž.str.

Preprostost je ultimativna sofisticiranost. –Leonardo da Vinci
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PanCAD - Prototipni 3D CAD Inženiring

Razvoj izdelkov, Tovarna Idej, 3D Modeliranje, CAD Inženiring, Trdnostne Analize, 3D Vizualizacije, 3D Tiskanje, Svetovanje, Učenje.
 

Lord Metal
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 06 Jul 2013, 16:42

Re: Pomoč glede "izuma" izdelka

OdgovorNapisal/-a Lord Metal » 21 Maj 2015, 22:09

Sem Izumitelj, kolikšen je vaš predvideni finančni vložek?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov