Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
TheDrMar
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 11 Feb 2016, 01:05

Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a TheDrMar » 11 Feb 2016, 01:19

Pozdravljeni,
sem nov na tem forumu in bom probal poiskati partnerja kar tukaj. Upam da mi uspe

Skratka, da preidem k bistvu.
Iščem poslovnega partnerja katerega zanima prodaja poslovnih storitev (na Slovenskem trgu smo 2.) z že delujočim produktom od leta 2014. Torej posel je že vpeljan, vendar še ne 100%. Obstaja [b]možnost širjenja[/b] na HR, SRB, BIH trg.
Od partnerja pričakujem pomoč pri prodaji, resnost ter vzpodbujanje. Partner si časom lahko pridobi tudi lastništvo podjetja. Najbolje, da si iz Ljubljane.
Z manjšo investicijo (2.300 EUR) v podjetje, kjer bo kasneje ali takoj (odvisno od dogovora) postal tudi solastnik (15-20%) bo pripomogel k reorginizaciji podjetja ter oglaševanju na Facebooku + Google + E-Mail marketing.
Z delom/sodelovanjem se prične takoj oziroma do 16.2.2016 zbiram prijave na email nakar bom z določenimi naredil razgovore (da najdem sebi najboljšega ter primernega).

Prosim, še enkrat preberi kar je odebeljeno ter podčrtano

Vprašanja? Ste zainteresirani? thedrmar@gmail.com ... izklučno email
 

Lmiha
Uradnik
Prispevkov: 95
Pridružen: 14 Okt 2015, 11:15

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a Lmiha » 11 Feb 2016, 21:28

Lahko meni das na za malo vec informacij ? Ker me zanima zadeva

TheDrMar
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 11 Feb 2016, 01:05

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a TheDrMar » 12 Feb 2016, 19:48

Vprašanja? Ste zainteresirani? thedrmar@gmail.com ... izklučno email

JO_OR
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 16 Jan 2014, 07:54

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a JO_OR » 15 Feb 2016, 07:34

Pozdravljen,

V četrtek 11.02.2015 sem ti pisal preko elektronske pošte. Vse do danes mi še nisi odgovoril pa si bil med tem časom vseeno aktiven na forumu. Koliko časa mora oseba, ki ti piše na thedrmar@gmail.com čakati na odgovor???


Lp

TheDrMar
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 11 Feb 2016, 01:05

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a TheDrMar » 16 Feb 2016, 23:49

TheDrMar napisal/-a:Z delom/sodelovanjem se prične takoj oziroma do 16.2.2016 zbiram prijave na email nakar bom z določenimi naredil razgovore (da najdem sebi najboljšega ter primernega).

Vse jasno piše, mar ne?
Sicer mi tudi ni jasno, zakaj si mi poslal toliko sporočil. :nono:
 

JO_OR
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 16 Jan 2014, 07:54

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a JO_OR » 17 Feb 2016, 07:42

Pozdravljen TheDrMar oz. kdorkoli že si,
Sam sem se ti predstavil z imenom in priimkom v e-pošti (inicialke na forumu, od tebe sem dobil natanko nič niti osnovnih podatkov)

Kot prvo, poslal sem ti e-pošto v četrtek in ker nisem dobil odgovora v nekem doglednem času sem ti v ponedeljek poslal še enega kjer sem te vprašal ali imaš sploh namen odgovoriti. Očitno ne!?
Ne vem kdo bo pripravljen z tabo sodelovati če niti odgovoriš ne na pošto. Poslal sem ti naslednja vprašanja, ki so saj zame ključna za nadaljnja pogajanja oz. pogovore-dogovore;

• Kontaktni podatki podjetja
• Kakšna je konkurenca (doma in v tujini)
• Ali je to ves kapital, ki se potrebuje oz. koliko predvidevaš, da se ga potrebuje za vstop na tuje trge
• Rezultati podjetja
• Ali ima podjetje kakšne dolgove, kredite,…
• Ali je to tvoja primarna dejavnost in se podjetju posvečaš 100% ali si zaposlen kje drugje
• Ali imaš narejen poslovni načrt (predvidena rast v naslednjih 5 letih)
• V kolikor imaš spletne stran mi pošlji URL
• Na kakšen način tržiš prodajo
• … (čim več koristnih informacij)

Ne pozabi dejstva, da ne pripravljaš zmenka na slepo ampak iščeš denar in pomoč pri poslovanju. Kot sem ti v e-pošti napisal, v kolikor imaš resnično dober produkt, tržno zanimiv sem pripravljen vložiti precej večjo vsoto kot je teh piškavih 2300EUR

TheDrMar
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 11 Feb 2016, 01:05

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a TheDrMar » 22 Feb 2016, 18:25

Z delom/sodelovanjem se prične takoj oziroma do 16.2.2016 zbiram prijave na email nakar bom z določenimi naredil razgovore (da najdem sebi najboljšega ter primernega)

Če sem te izpustil pomeni to, da sem prejel kar nekaj mailov in ne pašeš v moj krog ljudi.
Vseeno hvala za ponudbo in lep pozdrav.

Imam sestavljen plan za piškovih 2300 € in menim bom sedaj napisal menimo da je izvidljiv.

JO_OR
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 16 Jan 2014, 07:54

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a JO_OR » 23 Feb 2016, 07:35

TheDrMar napisal/-a:Z delom/sodelovanjem se prične takoj oziroma do 16.2.2016 zbiram prijave na email nakar bom z določenimi naredil razgovore (da najdem sebi najboljšega ter primernega)

Če sem te izpustil pomeni to, da sem prejel kar nekaj mailov in ne pašeš v moj krog ljudi.
Vseeno hvala za ponudbo in lep pozdrav.

Imam sestavljen plan za piškovih 2300 € in menim bom sedaj napisal menimo da je izvidljiv.



Brez komentarja

kekec
Rookie
Prispevkov: 6
Pridružen: 28 Feb 2016, 02:35

Re: Iščem partnerja, investitorja ter solastnika

OdgovorNapisal/-a kekec » 28 Feb 2016, 02:43

TheDrMar napisal/-a:Z delom/sodelovanjem se prične takoj oziroma do 16.2.2016 zbiram prijave na email nakar bom z določenimi naredil razgovore (da najdem sebi najboljšega ter primernega)

Če sem te izpustil pomeni to, da sem prejel kar nekaj mailov in ne pašeš v moj krog ljudi.
Vseeno hvala za ponudbo in lep pozdrav.

Imam sestavljen plan za piškovih 2300 € in menim bom sedaj napisal menimo da je izvidljiv.


MISLIM ODNOS NA NIVOJU. ČE JE ČLOVEK ZAINTERESIRAN SI LAHKO VSAJ TOLIKO KULTUREN IN ODGOVORIŠ NA MAIL. VSE IDEJE SVETA SO NEPOMEMBNE OB SLABEM ODNOSU IN NESPOSOBNOSTI VODENJA.

LP
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov