Partner za spletno prodajo.

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
pro4life
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 26 Jul 2016, 02:15

Partner za spletno prodajo.

OdgovorNapisal/-a pro4life » 15 Sep 2016, 23:39

Iščem nekoga, ki bi bil pripavljen delati na spletni trgovni, jo urejati, iskati trg, prodajati, oglaševati.
Finančni vložek z vaše strani ni potreben, če je volja in motivacija O.K. V primeru da nebi radi delali veliko, se pa finančni vložek razdeli na 50/50.

Za več info pišite v Inbox.
 

pro4life
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 26 Jul 2016, 02:15

Re: Partner za spletno prodajo.

OdgovorNapisal/-a pro4life » 19 Sep 2016, 18:23

Update: Vaš odziv v inbox je večji kot bi pričakoval, tako da sem zaenkrat na kratko odpisal da se zoža krog za sodelovanje.
Spletne trgovine trenutno še ni, gre se zgolj za raziskovanje trga in piljenj ideja, prav tako iskanje potencialnih poslovnih partnerjev.

Končni cilj je absolutno vzpostavitev več različnih spletnih trgovin z svojimi nišami, z blogom, forumom in svojim ogl. kanalom.

Katera niša? Začne se z nišo ki ima malo manjšo maržo in tako nadaljuje naprej, vse se lahko prodaja dobro če je pristop pravi, je pa definitivno res da so nekatere niše prenasičene in se takoj zgobi dober delež prodaj.

Prosim za odgovor v inbox, za nadaljne po možnosti konkretne informacije o planu.

nakit
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 17 Mar 2016, 10:08

Re: Partner za spletno prodajo.

OdgovorNapisal/-a nakit » 26 Sep 2016, 22:03

Pozdravljeni!

Sama imam spletno trgovino, zato me je zanimalo v katero smer se nagibate.
Ko boste vedeli kaj več, če boste mogoče delovali tudi na področju ustvarjanja (moje področje :)), se priporočam.

LP
Mateja

pro4life
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 26 Jul 2016, 02:15

Re: Partner za spletno prodajo.

OdgovorNapisal/-a pro4life » 27 Sep 2016, 03:11

Živjo

Imam že celoten plan, najrajše bi prevzel samo organizacijski del posla če bi v zadevo bilo vključeno več oseb.

Ampak trenutno [teden nazaj] sem dobil nek from start to launch organizacijski posel tako da je ta zadeva trenutno na 'holdu' dokler trenutni posel nebo končan. Bom sporočil ko bo ta projekt ready to go.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov