Iščem poslovnega partnerja/investitorja v start up

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
podjetnikkk
Rookie

Iščem poslovnega partnerja/investitorja v start up

OdgovorNapisal/-a podjetnikkk » 27 Feb 2017, 22:30

Zaradi ugotovitve, da ima naša državica kljub majhnosti, še vedno ogromen potencial na področju turizma, se mi je posledično utrnila ideja za inovativno, drugačno storitev namenjeno obiskovalcem Slovenije.

Gre za drugačno počitnikovanje turistov, za nekaj več, za nekaj kar obstoječi ponudniki klasičnih storitev (ogledi prestolnice,znamenitosti,jam, atrakcij kot npr. rafting, canyoning) še ne poznajo oz. se ne zavedajo pomembnosti tovrstne ponudbe. Gre za nek inovativen,unikaten model ponujanja storitev turistom. Glede na to, da sem ogromno delal s turisti, še posebaj na Bledu in okolici, točno vem kaj turist želi, kaj išče, kaj ga navdihuje in po čem stremi med obiskom Slovenije (za katero se še mi državljani ne zavedamo, kako je dejansko lepa).

Naj vse tiste, ki vas bo sodelovanje zanimalo opomnim, da gre za zelo preprost projekt, za sam zagon se potrebuje nič več kot spletno stran, vložek časa, prevozno sredstvo (podrobneje na sestanku) in nekaj znanja na področju marketinga (Tripadvisor,...)

Načeloma k sodelovanju vabim 2 tipa človeka in sicer tistega, ki obvlada angleški jezik, ima izkušnje z delom v turizmu in seveda tistega, ki enostavno "uživa" v tej panogi. Drugi tip človeka naj bo tisti, ki se prepozna kot "investitor". Tu ne gre za neko "vsakdanjo brutalno globalno idejo" o širjenju v svet, gre namreč za obetaven, donosen, inovativen in dolgoročen posel na slovenskem trgu. V zameno "investitorju" se po dogovoru dodeli nek % donosnosti... ipd.

Gre za celoletni posel, na vrhuncu med MAJ-SEP. Štartali bomo na Gorenjskem, zato bodoči "partner", bodi iz Gorenjske oz. najdlje, iz Ljubljane.

Iščem resne in motivirane sodelavce/investitorje (20-30 let), ki si želijo biti del uspešnega start upa v panogi, za katero smo lahko zelo hvaležni, da jo imamo v Sloveniji. S tem projektom želim tudi dokazati, da ko bo le-ta žel uspeh in si prilastil lep kos pogače v slovenskem turizmu, da za zagon podjetja ni nujno pridobiti ogromne količine denarja, da se ni nujno zadolžiti in hkrati v svoje podjetje vključiti poslovne angele in jim v zameno dodeliti deleže. Želim dokazati, da se s pravo ekipo, s pravo energijo in zagnanostjo, seveda da premikati meje nemogočega.

keanu

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja v start up

OdgovorNapisal/-a keanu » 28 Feb 2017, 10:43

Pozdravljen,
sem zainteresiran za sodelovanje. Dobiva se osebno, da se spoznava in da mi predstaviš svoj projekt.
tel. 040 871 499
Alen

podjetnikkk
Rookie

OdgovorNapisal/-a podjetnikkk » 09 Mar 2017, 22:06

Še vedno se išče investitor, potrebujemo 15.000€,nudimo odličen donos za dobo treh let oz. po dogovoru.

paul netter
Rookie

OdgovorNapisal/-a paul netter » 07 Jul 2017, 15:18

zdravo
Želimo vas obvestiti, da smo skupina zasebnih vlagateljev, ki vsem finančnim storitvam ponujajo vsakogar, ki ga potrebuje.
Torej, če potrebujete finančna sredstva, vam lahko pomagamo. Naši pogoji pridobivanja so zelo dostopni.
Povejte mi, koliko potrebujete in koliko časa lahko povrnete kredit, če ga dobite.
Če imate tudi whatsapp, nam lahko pošljete svojo številko, tako da lahko stopimo v stik z vami in si lahko zastavite vse svoje skrbi, da bi bolje razumeli postopek pridobivanja. Pošta: capitalinvestment-group@gmx.de
Hvala vam!

paul netter
Rookie

OdgovorNapisal/-a paul netter » 07 Jul 2017, 15:19

zdravo
Želimo vas obvestiti, da smo skupina zasebnih vlagateljev, ki vsem finančnim storitvam ponujajo vsakogar, ki ga potrebuje.
Torej, če potrebujete finančna sredstva, vam lahko pomagamo. Naši pogoji pridobivanja so zelo dostopni.
Povejte mi, koliko potrebujete in koliko časa lahko povrnete kredit, če ga dobite.
Če imate tudi whatsapp, nam lahko pošljete svojo številko, tako da lahko stopimo v stik z vami in si lahko zastavite vse svoje skrbi, da bi bolje razumeli postopek pridobivanja. Pošta: capitalinvestment-group@gmx.de
Hvala vam!

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov