Iščem sodelavca za ICO projekt

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
bosty
Rookie

Iščem sodelavca za ICO projekt

OdgovorNapisal/-a bosty » 04 Feb 2018, 18:23

Pozdravljeni
išče se sodelavec za ICO projekt.

Iščem nekoga ali ekipo z izkušnjami :
- v izdelavi Prestashop strani (domene so nakupljene (io, org)- spletna stran na strežniku, thema primerna, treba je preuredit stran za ICO izdajo)
- administraciji SMF foruma
- smisel in poznavanje crypto sveta (da je že vsaj nekoč imel v lasti/ trgoval BTC , ETH ipd) in željo da delaš nekaj drugega
- poznavanje Google oglaševanja (FB ne pomaga nič, ker več ne pusti ICO ogl.)
- ima v lasti ali lahko pridobi emaile iz spleta
- zaželjena je prisotnost na bitcointalku več let)
- zaželjen je tudi failure :bat: na vsaj enem projektu ! Tu se ne zajebavam.

V kolikor se odločimo za sodelovanje bo plačilo/nagrada v novem kriptožetonu (ponujam 1-2 % izdaje - odvisno od vašega doprinosa k zadevi, v kolikor boste pomembi za ekipo lahko tudi več ) . Pač v ekipi ni prostora za nekoga ki bi EUR in ne verjame v crypto projekt.
Pošljite svoj opis in izkušnje.

Ponujam :
- popolnoma nov pristop v kripto svetu , res nekaj novega brez bla bla neumnosti. Ne bomo spreminjali 30 let starih navad, kot nekateri zdaj želijo prodajat ICO, ampak bo nov pristop v blockchain tehnologiji . Pika .
- 10 let delujoče podjetje v Mariboru (davčni zavezanec) ki bo izdajatelj kriptožetonov (oz utility tokenov) - z 22 % obvavčitvijo žetonov,da bo vse po regelcih
- Šlo se bo na vse ali nič - ali uspemo in smo vsi tudi finančno zelo uspeli, ali pa cel crypto propade - se sesede v prah v 2018 , potem bo pač vredno nekaj tisoč EUR (če bo še sploh vredno toliko)
- Izdaja bo kombinirano na ETH in Waves platformi.
- white paper je spisan gosto na 4 straneh. nekakšne osnove so, treba ga je olepšat, slovnično pregledat -raztegnit na 8-10 strani To bomo dali delat na fiverr verjetno.
- delaš lahko od doma, zaradi mene ob 23 uri zvečer ali pa ob 2 zjutraj.

Kaj ne rabim :
- pasivnega investitorja (nimaš pojma o crypto) , ki bi dal samo denar - vložite raje v kakšno nepremičnino

Moje izkušnje : 10 let podjetje, sem na svojem, nikoli nisem delal za javno upravo - vedno za privat sektor - od 2013 decembra bolj ali manj aktivno v crypto. zadnje pol leta že premlevam in dopolnjujem idejo, ki je mislim da zrela za launch. Sem pošten iz majhnega kraja (z enako tel.- št. že 15 let) - od tebe pričakujem podobne lastnosti.

***!!! Brez NDA ne povem nič - konec koncev nisem free INFO celica. Če ne veste kaj je NDA, nimate pojma o crypto = niste pravi za ekipo !!!***

Možnost neuspeha ?
Seveda je vedno mogoče in tudi realno, ampak kdor ne sodeluje v igri pač ne more zmagat.

info na coinstime@gmail.com

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov