Iščem sodelavca za ne-ICO projekt

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
bosty
Rookie

Iščem sodelavca za ne-ICO projekt

OdgovorNapisal/-a bosty » 04 Feb 2018, 18:23

Pozdravljeni
išče se sodelavec za -ne-ICO projekt.

Iščem nekoga ki lahko pomaga pri :
1. posodobitvi delujoče Wordpress strani (predvsem v smeri boljšega/lepšega UI) - spletna stran na strežniku (mogoče jo premaknemo na VPS v tujino da bo hitrejša-ker doseg je cel svet-na prvem mestu US, Indija je šele na 6.mestu (upam da tako tudi ostane)- sicer malo skrbi Nigeriija na 2- je pa zato takoj zatem Francija in Indonezija na 3-4 mestu. dnevni obisk trenutno dobrih 200 UV na dan) , tema je primerna, treba je preuredit stran za željeno potrebo - podoben projekt že obratuje, torej se lahko prijavite v sistem, ki ga želim "kopirat". V bistvu bo nadgradnja kopije (stran ki jo želim kopirat je v zadnjem zbiranju zbrala 1 mio USD v ETH), bistveno izboljšanje copy zadeve . V pristopu bomo tretji resni poskus v kriptosvetu (v primerjavi z nekaj tisoč kopij BTC,LTC in nešteto ICOjev imamo veliko možnosti za uspeh.
2. posodobitev druge utility strani, ki bo malo drugačna (z možnostjo crypto portfelja)
- smisel in poznavanje crypto sveta (da si že vsaj nekoč imel v lasti/ trgoval BTC , ETH, Waves ipd) in željo da delaš nekaj drugega
- zaželjena je prisotnost na bitcointalku več let-tu ni neka nuja ker je tam itak zbran klan - kartel ki resno promovira samo zadeve, ki pokažejo money.
- zaželjen je tudi failure na vsaj enem projektu ! Failure je ponavadi dober za streznitev.
- Ne izključujem, da v prihodnosti ne izpeljemo ICO, ampak takrat ko bo baza ljudi zrasla na nekje 50000 uporabnikov.

V kolikor se odločimo za sodelovanje bo plačilo/nagrada v kriptožetonu na waves platformi (ponujam nekje 1-5 % trenutne izdaje (trenutna izdaja (circulation) šteje 700 mio žetončkov ) - odvisno je tudi od vašega doprinosa k zadevi, v kolikor boste ultra pomembi za ekipo lahko max 5 % ,drugače pač manj ) . V ekipi tudi ni prostora za nekoga ki bi rad EUR in ne verjame v crypto projekt.
Pošljite svoj opis in izkušnje.

Ponujam :
- 10 let staro domeno na kateri sloni vse skupaj.
- bazo več kot 5000 ljudi, ki že imajo naše free žetončke (realnih 4,2k sledilcev na TW in preko 1,2k na FB-tu se je začelo kasneje)
- Šlo se bo bolj na lagano in sigurno
- želja in cilj je sicer, da do konca leta pridemo na 50k uporabnikov . Kako ? V bistvu že nad 10k uporabnikov računam na snowball efekt. Potem pa moon.
- Izdaja žetonov je na Waves platformi.
- white paperja ne bo verjetno, oziroma lahko ga kasneje napišemo.
- delaš lahko od doma, zaradi mene ob 23 uri zvečer ali pa ob 2 zjutraj.

Kaj ne rabim :
- pasivnega člena (nimaš pojma o crypto), ki bi dal samo denar - vložite raje v kakšno nepremičnino
- osebo ki dela na 850 projektih in bi mu bilo tole tako za zraven, če slučajno.

Moje izkušnje : 10 let podjetje, sem na svojem, nikoli nisem delal za javno upravo - vedno za privat sektor - od 2013 decembra bolj ali manj aktivno v crypto. zadnje pol leta že premlevam in dopolnjujem idejo ( vmes sem šel iz ICO ideje v NE-ICO,ker verjamem da je ta pristop pravi v 2018 ), ki je mislim da zrela za launch. Sem pošten iz majhnega kraja (z enako tel. št. že 15 let) - od tebe pričakujem podobne lastnosti.

***!!! Brez NDA ne povem kaj dosti - konec koncev nisem free INFO celica. Če ne veste kaj je NDA, nimate pojma o crypto in tudi ne želje po tem = verjetno pravi za ekipo !!!***

Možnost neuspeha ?
Seveda je vedno mogoče in tudi realno, ampak kdor ne sodeluje v igri pač ne more zmagat.

bonus : v kolikor se ujamemo bomo v 2019 naredili pravi boom v crypto svetu (vse ob svojem času - Microsoft,Google, Apple tudi ni nastal v 1 letu.

info na ZS
Zadnjič spremenil bosty, dne 13 Maj 2018, 18:47, skupaj popravljeno 7 krat.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov