Poslovni partner

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
matic99
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Okt 2016, 23:23

Poslovni partner

OdgovorNapisal/-a matic99 » 28 Okt 2016, 00:00

Pozdravljeni

Ze nekaj casa razmisljam o ustanovitvi podjetja idej imam kar nekaj tudi nekaj zacetnega kapitala a bi si vseeno zelel se poslovnega partnerja z mocno voljo po uspehu.Ponavadi je tako da ce se dobijo skupaj pravi ljudje je veliko lazje vec je idej spodbujanja ni tezav za obisk kaksnega sejma .Sam sem zaposlen tako da imam cas v vecernih urah ce pa sta dva se delo razdeli in je vse precej lazje.Lotil bi se uvoza zanimivih produktov vsec mi je tudi posrednistvo imam pa tudi idejo o svojem produktu .Stvari niso zakomplicirane vendar je potrebno narediti veliko poizvedovanj vse premisliti se dogovoriti ter narediti nek poslovni nacrt izdelati spletne strani in zaceti.Iscem pa nekoga ki je pripravljen svoj prosti cas posvetiti podjetju in ima zeljo se preizkusiti v poslovnih vodah . Cas ki ga porabim za gledanje televizije in brskanje po racunalniku za nepomembne reci bi lahko veliko koristneje porabil za dodaten dohodek ter za kaksno novo poucno stvar ki jih prinese podjetnistvo ce se kdo razmislja podobno lahko recemo kaksno na to temo.
 

pro4life
Pripravnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 26 Jul 2016, 02:15

Re: Poslovni partner

OdgovorNapisal/-a pro4life » 28 Okt 2016, 07:55

Zanimivo razmisljas, vedno je dobro imet še nekoga zraven ker če ne je dolgočasno in manj učinkovito.

matic99
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Okt 2016, 23:23

Re: Poslovni partner

OdgovorNapisal/-a matic99 » 13 Nov 2016, 02:51

Tako razmisljam ker vem da z redno sluzbo ki ni od 7 do 3 danes sam tesko startas nek resen posel .Poznam kar nekaj ljudi ki so se spustili v posel ob redni sluzbi in vsi ki so se lotili sami niso imeli casa razvijati podjetja kot bi ga morali tako da je bilo na koncu podjetje bolj v breme kot korist.Ce se dobijo pravi ljudje in si delo porazdelijo je sigurno lazje ce pa k temu dodas se vec idej in spodbud kaksen ogled sejma pa je delo v teamu sigurno bolj produktivno in zanimivo .Seveda pa vedno obstaja tudi moznost da startas sam in zaposlis ljudi ki uresnicujejo tvoj plan a za to je pac potrbno imeti kar nekaj kapitala in se vedno veliko casa za nadzor zaposlenih in njihovega dela .Zadnja moznost pa je da vprezes v posel celo druzino da dvigujejo telefone pakirajo in se vozijo naokoli . Ce pogledas vecino start upov tvorijo ekipe se pravi da ekipno delo le ni tako zgresena stvar saj tako jaz to vidim .

sebastijans03
Prispevkov: 4
Pridružen: 17 Nov 2016, 11:15

Re: Poslovni partner

OdgovorNapisal/-a sebastijans03 » 17 Nov 2016, 13:08

prosim kontaktirajte. imam podobno mišljenje.sem sam tudi že na pol aktiven v teh vodah..več povem privat. e-mail:sebastijans03@gmail.com
lp sebastijan


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov