I: investitorja za spletno trgovino

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
blondberry
Pripravnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 13 Nov 2014, 12:07

I: investitorja za spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a blondberry » 13 Jan 2017, 21:56

Pozdravljeni!

Imam nekajletne izkušnje v marketingu, k življenju sem spravila že nekaj spletnih trgovin za kliente, od same postavitve spletne trgovine, do marketinške strategije in izpeljave marketinga in oglaševanja.
Imam vso potrebno znanje, zagon in v večini že polno v delu (postavljam že spletno trgovino, gradi se baza kontaktov, FB in IG fan page). Dobavitelji so v večini že izbrani in se že dogovarjamo.

V spletni trgovini bi imela oblačila za ženske srednjega razreda. CIljna skupina so med drugim tudi mamice, za katere je znano, da so odgovorne za 81% nakupnih odločitev v gospodinjstvu. Ne bi se ustavila samo pri tem, kasneje je cilj dodati lastno blagovno znamko (ko se nabere nov kapital, za začetek to ni pomembno) in razširiti ponudbo.

Takšnih oblačil na slovenskem trgu še ni, dobavitelji so iz Anglije.

Imam vse potrebno, zatakne se mi pa pri najpomembnejši zadevi - kapital. Potrebovala bi cca 4k vložka, zelo verjetno bi mi uspelo tudi z manj, saj vse tehnične zadeve izpeljem sama.

Kaj ponujam? Odvisno od vas. Lahko samo vračilo z obrestmi, lahko delež podjetja, kar vam bolj odgovarja.
Štart je predvidoma do konca februarja, lahko se pa počaka tudi do marca. Za vse informacije sem dosegljiva na ZS, ali na valentina@blondberry.si

Hvala :)
 

modrivlak
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 15 Mar 2016, 17:31

Re: I: investitorja za spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a modrivlak » 14 Jan 2017, 12:59

Iz kje ste?

blondberry
Pripravnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 13 Nov 2014, 12:07

Re: I: investitorja za spletno trgovino

OdgovorNapisal/-a blondberry » 14 Jan 2017, 14:43

Ljubljana


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov