DOLENJSKA- iščem osebo za SOUPORABO PROSTORA- top lokacija (FRIZER, TETOVER, SVETOVALEC. NOHTARICA...)

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
KariM
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Jan 2017, 16:35

DOLENJSKA- iščem osebo za SOUPORABO PROSTORA- top lokacija (FRIZER, TETOVER, SVETOVALEC. NOHTARICA...)

OdgovorNapisal/-a KariM » 30 Jan 2017, 16:48

60m2, svetli prostori, zelo dobra lokacija v centru mesta s parkiriščem. Opcija svojega reklamnega panoja!!!!

IŠČEM POSLOVNEGA PARTNERJA/ OSEBO, KI GRE Z MANO V PROSTOR.

Moje delo je kozmetične narave. Iščem osebo, katere delo dokaj soupada. Tako bi ljudje na eni lokaciji dobili več (= več strank).

Če sva osebi 2 je 250€+ voda, elektrika.. Odvisno od dejavnosti, lahko smo 3 osebe, če se naše delo dopolnjuje in skupaj ustvarimo močno ekipo.
 

Mateja Šmajdek
Prispevkov: 1
Pridružen: 08 Feb 2017, 22:41

Re: DOLENJSKA- iščem osebo za SOUPORABO PROSTORA- top lokacija (FRIZER, TETOVER, SVETOVALEC. NOHTARICA...)

OdgovorNapisal/-a Mateja Šmajdek » 08 Feb 2017, 22:49

Pozdravljena!
Po poklicu sem fizioterapevt, nagibam pa se k alternativnim metodam zdravljenja. V kolikor želite, me lahko kontaktirate na mail. mateja.smajdek@gmail.com ali telefonsko številko 041 750 344.

Prijeten večer,
Mateja

nasmax
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 Feb 2017, 11:52

Re: DOLENJSKA- iščem osebo za SOUPORABO PROSTORA- top lokacija (FRIZER, TETOVER, SVETOVALEC. NOHTARICA...)

OdgovorNapisal/-a nasmax » 09 Feb 2017, 11:54

Pozdravljena,

tudi sama iščem povezavo z ekipo, s katero bi si lahko delili poslovni prostor. Moje aktivnosti so reiki ter holistični pristopi k zdravljenju. Najboljše bi bilo, da se dobimo na kavi in se dogovorimo glede možnosti sodelovanja.
Moj mail: nastja.mohorko@gmail.com ali 040-215-953

Z lepimi pozdravi,
Nastja Mohorko


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov