ekstremno zagnan

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
sebastijans03
Prispevkov: 4
Pridružen: 17 Nov 2016, 11:15

ekstremno zagnan

OdgovorNapisal/-a sebastijans03 » 14 Feb 2017, 16:08

Dober dan.
Še vedno iščem poslovnega partnerja..
Sicer sem bil v stiku z nekaj ljudmi, vendar tistega čisto pravega ne najdem. Po globokem premisleku sem prišel do določenih zahtev pri posamezniku oziroma posameznici od katerih ne odstopam...Ekstremna zagnanost...ali obratno zagnanost v ekstreme. to je osnovni pogoj! To pomeni, da ste v življenju dojeli, da vas služba ne zadovolji in se vam v notranjosti ustvarja nemir. Stremite k nečemu višjemu. Iščete in gledate okoli sebe, pa ne najdete tistega kar iščete. Neko poslovno idejo, neko stvar ki bi vam pomagala postati sam svoj šef. Imate do sebe ekstremno visoke zahteve, mogoče celo previsoke. Imate univerzitetno diplomo, skoraj obvezno iz tehnike (možne so izjeme)..Znate prijeti za metlo. (mogoče se sliši smešno, vendar me ljudje brez vsakih fizičnih izkušenj :kmetij, proizvodnja, pakiranje ,itd..... ne zanimajo)
Ste ekstremno pošten, vesten in samoiniciativen in čutite, da po tej strani kar nekako izstopate iz primitivnega okolja, ki vas mogoče obdaja? Po drugi strani pa ste v sebi preprost in skromen, nikakor ne pohlepen? Imate ogromno željo po samo dokazovanju in neodvisnosti? Imate željo po svojem podjetju in se ne bojite odgovornosti, ki jo prinese? Ste sposobni odgovornost prevzeti in obvladovati?
Iščete nekoga za spodbudo in pomoč, ker sami čutite, da ne zmorete vsega?
Vzel si bom dosti časa, da najdem partnerja s katerim bom začel sodelovati. Ideja je ustanoviti podjetje, ki se bo ukvarjalo z zelo perspektivnimi zadevami.
Od človeka pričakujem ogromne vložke časa in energije v zameno ponujam uspeh, ki pa ni zagotovljen. Tisti, ki se najde v zgornjem opisu in razume zadnji stavek naj mi prosim napiše ZS s kratkim opisom in osnovnimi zadevami.
Lp
S
 

Marchezzy
Prispevkov: 1
Pridružen: 29 Nov 2016, 17:49

Re: ekstremno zagnan

OdgovorNapisal/-a Marchezzy » 01 Mar 2017, 13:53

Se priporocam za kaksno dodatno informacijo o cem se gre. Po opisu sodeč opažam,da sva somišljenika, tudi jaz iscem "zagnanega" partnerja ali v sedanjem poslu ali v katerem koli...
Hvala za mail.
Kontakt na
marchezzy at gmail com


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov