Iščemo tržnike

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
avx991
Pripravnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 12 Nov 2012, 08:39

Iščemo tržnike

OdgovorNapisal/-a avx991 » 01 Jul 2017, 22:34

Pozdravljeni,

s 1.7.2017 smo se odoločili, da postavimo nove temelje v poslu in zato iščemo 10 oseb, ki niso ozko gledani, ampak razumejo, da za svoj boljši jutri je potrebno nekaj narediti. Ne govorimo o tipičnemu 8 urnem delavniku, ampak si delo razporejate sami od vsega tega pa je logično tudi koliko boste zaslužili.

Je to pošteno? Dobite plačilo za kolikor ste naredili. Če niste nič, pa bo tudi plačilo nič. Bodimo iskreni sami do sebe.

Vglavnim kaj bomo tržili je nakupovanje. Kakšno? Vse kar si lahko zamislite. V ozadju postavljamo že spletno stran, ki Vam bo samo pomagala pri delu ampak prvotno pa potrebujemo 10 ljudi, po potrebi pa tudi več. Logično, da začetki bodo morda težki ampak na koncu bgato poplačani.

Kakšno je plačilo? Pogovarjali se bomo o % od realnega oz. bodočega nakupa. Si znate predstavljati, da ste lastnik nakupovanja v večjem nakupovalnem centru in ste nek % od tega plačani vi? Če si ne, potem se morate dobiti na sestanku z nami, da Vam predstavimo idejo, kaj in kako.

Če si predstavljate, potem takem tudi obvezno estanke =) Nič bat, kavico častimo mi =)

Več info pa kar na ZS.

Lep pozdrav
 

Maybach999
Prispevkov: 4
Pridružen: 05 Jul 2018, 15:41

Re: Iščemo tržnike

OdgovorNapisal/-a Maybach999 » 05 Jul 2018, 15:51

Pozdravljeni,
okoli vase posllovne ideje me zanima malo vec.
Zato bi prosil za kontakt, moj e mail danijelome@gmail.com


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov