Iščemo soinvestorja za Doživljajski podeželski penzion v Prlekiji

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
MOJKUKERLI
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Sep 2017, 09:37

Iščemo soinvestorja za Doživljajski podeželski penzion v Prlekiji

OdgovorNapisal/-a MOJKUKERLI » 21 Sep 2017, 10:51

Pozdravljeni ,

sem v fazi prijave na razpis P1+2017. Izpolnjujem vse pogoje, Sem MSP in pridobim 80% garancijo sklada.
Z financiranjem bom kupila nepremičnino (objekt je že deloval uspešno do 2013 in se je z razhodom partnerjev zaprl) in dokupila manjkajoči inventar in opravili potrebna popravila za odprtje.
Penzion ima kapacitete za skupine do 150 gostov v kletnih prostorih, 80 gostov v jedilnici v pritličju, in 6 sob za prenočitve z skupno 20 ležišči.
Ponudba bo temeljila na celoletnem dogajanju v povezavi z lokalnimi kmetijami in društvi, pripravljali bomo prireditve ( 1.januar, pust, velika noč, binkošti, šolske počitnice itd, imam pripravljen in izdelan celoletni prireditveni koledar.) z pridihom tradicionalnosti in animacije za različne starostne skupine z poudarkom na otrocih in starejših.
Sodelovala bom z tujimi avtobusnimi podjetji, društvi, upokojenci, (kosila), prirejali bomo plesne večere za odrasle, prostori so idealni za gostitev skupin...jubileji, rojstnodnevna praznovanja,, poroke itd. V ponudbi bo domača tradicionalna hrana. Uredili bomo butično trgovino za nakup domačih izdelkov, bučna olja, peciva, žganje itd. Sama lokacija je zelo atraktivna saj se nahaj v neposredni bližini Bioterm.
Sama sem domačinka, in poznam vse ljudi ter živim 5 km oddaljeno od same lokacije objekta.Izhajam iz gostinske družine, sem bila 12 let samostojni podjetnik v Nemčiji (vodila, nadzorovala in organizirala delo so 50 oseb), delala 2 leti v turizmu po vrnitvi v Slovenijo , zadnjih 6 let pa sem skrbnik tujih strank v mednarodnem podjetju vendar želim nazaj v svoje področje, to je turizem in gostinstvo. Iz tega razloga je celotna zgodba kombinacija gostinstva in dogodkov, ki pritegnejo širšo populacijo. Požela sem veliko pozitivnih povratnih informacij, ko sem iskala financiranje pri Tujih in naših bankah, preden sem sem začela postopek prijave na razpis. Navdušenje je bilo s strani Slovenskega Podjetniškega Sklada in vseh ostalih, kjer sem se predstavila (MOS Celje 2017 Skupnost Slovenskih Podjetnic). Ker pa ne razpolagam z lastnimi sredstvi iščem soinvestorja, ki je pripravljen vložiti v enkraten projekt in vizijo.
Sedaj pa iščem soinvestorja, ki je pripravljen vložiti 50% naložbe nepremičnine, to je 195.000 Eur. Nudim 50% lastništvo za dobo vračanja in 10% obresti (doba vračanja 5 let).
Da navedem še par številk:
- z namestitvami (skupine, kolesarji, dnevni turisti) imamo pri 15 EUR na noč 5400 EUR mesečno,
-skupine nanesejo minimalno (100-200 na vikend) od 3000 do 6000 EUR/tedensko,
- potem avtobusne skupine cca. 700 EUR na avtobus, minimalno 2-3 skupine na teden = 1400-2100 EUR
-dnevni gosti termalnega parka , ki v slabem vremenu nanesejo najmanj 300 EUR, to je mesečno 9000 EUR
-mimo poteka vpisana kolesarska in pohodniška tura, torej dodatni gosti.
-Potem pridejo prireditve, vsak mesec 1, kar je spet dodatnih 5000-15.000 EUR prometa ( 500 obiskovalcev porabi povprečno 10 EUR za hrano pijačo in tombolo)
-potem plesni večeri in klub, ki ga pripravljam, tudi najmanj 1000 EUR prometa
in smo pri najmanjših predvidenih prometih od 35.000 EUR naprej.

Več info lahko pošljem na zs, mail oz. me pokličete na 031 219 129 Monika Vrbnjak
Hvala
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov