Iscem pisce in prevajalce

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Iscem pisce in prevajalce

OdgovorNapisal/-a nessuno » 13 Apr 2018, 08:32

Pozdravljeni,
iscem pisce in prevajalce za ITA, HR in SLO vsebine. Naceloma eno ali dve osebe (student, s.p.).
Pisite na ZS katere jezike lahko pokrijete in vase izkusnje, ter okviren cenik za SEO vsebine, kvalitetnejse vsebine, prevajanje, ...

Poleg tega iscem nekoga, ki bi si delil partnertsvo pri projektu in pomagal pri iskanju strank, koordinaciji del, itd. Pricakovana znanja so osnove SEO, osnove HTML tagov, smisel za pisanje tekstov in uporaba kljucnih besed. Prednost je tudi, vsaj osnovno, poznavanje CMS sistemov kot so Wordpress, Joomla,...

Ker tole dejavnost opravljam kot popoldanski s.p., je obseg dela manjsi, ampak na trenutke se vedno prevelik, da bi lahko opravil vse sam. Iscem partnerja, ki ima cas, ideje in znanje, da bi zadeve popeljali se na visji nivo.

lp
 

nasihago@hotmail.com
Prispevkov: 2
Pridružen: 09 Avg 2017, 05:24

Re: Iscem pisce in prevajalce

OdgovorNapisal/-a nasihago@hotmail.com » 06 Jun 2018, 17:56

Spostovani, jaz sem prevajalka in lektorka za hrvaški jezik. Prosim ce me kontaktirate na nasihago@hotmail.com

jaz111
Rookie
Prispevkov: 10
Pridružen: 18 Jan 2014, 22:47

Re: Iscem pisce in prevajalce

OdgovorNapisal/-a jaz111 » 21 Sep 2018, 09:30

Nam so spletno stran prevedli v prevajalski agenciji K&J. So se res potrudili glede vseh zahtev, ki smo jih imeli glede ključnih besed in SEO. Smo bili zelo zadovoljni, tako da priporočam.

nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Re: Iscem pisce in prevajalce

OdgovorNapisal/-a nessuno » 24 Sep 2018, 16:15

jaz111; ne vem ce to spada sem, ampak ok...

ON TOPIC: Se vedno iscem nekoga za pisanje slovenskih vsebin.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov