Sestavljam ekipo, vas zanima?

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
dejan95
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Feb 2024, 19:46

Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a dejan95 » 27 Feb 2024, 21:00

V zadnjih letih sem se potopil v nepregledno morje knjig o osebnostni rasti, podjetništvu in uspehu, in spoznal, da ne želim preživeti življenja, da delam za druge čakajoč na vikende, praznike, dopust. Živeti hočem življenje, kjer ustvarim nekaj svojega. To ne pomeni, da nisem prirpavljen delati, prav nasprotno, za to sem pripravljen dati vse!

Sledim metodologiji SMART ciljev, saj verjamem, da so jasno določeni cilji ključ do uspeha. Moj cilj je jasen: ustanoviti uspešno podjetje, ki bo ne le donosno, temveč bo tudi pustilo pozitiven pečat na svetu. Nočem prodajati megle, želim nuditi nek izdelek ali storitev, ki bo ljudem dejansko koristil.

Za zdaj imam le gorečo voljo, vztrajnost in obilje znanja, ki sem ga pridobil v letih delovnih izkušenj. A brez pravega izdelka in ekipe, je pot do uspeha še zavit in nejasen. Zato si želim zbrati ekipo vrhunskih strokovnjakov na različnih področjih, s katerimi bomo lahko soustvarili nekaj izjemnega.

Torej, moj namen je sestaviti ekipo strokovnjakov na različnih področjih, s katerimi bi lahko ustvarili res nekaj izjemnega. Lahko živimo življenje, da čakamo na penzijo, lahko pa se sprijaznemo, da želimo nekaj več. Za to je pa seveda treba tvegati. Še noben uspešen podjetnik ni postal uspešen brez tveganja. V znani knjigi, ki opisuje Napoleona Hilla, Ključ do uspeha, je napisano poglavje o Mastermind zavezništvu. Na kratko, mastermind zavezništvo je točno to kar želim doseči jaz. Želim si ustvariti takšno ekipo, ki bo skupaj premikala meje mogočega.

Izbrali bi najboljše posameznike na različnih področij. Vsi zainteresirani, prosim, stopite v stik z mano in mi pošljite svoj življenjepis ter motivacijsko pismo (pišite v ZS).

Če vam je že ta korak prevelik, potem morda še niste pripravljeni. V vsakem primeru, vam želim veliko sreče na vaši karierni poti.

Nekaj besed o meni: sem inženir strojništva z več kot štirimi leti delovnih izkušenj, od tega zadnji dve leti v vodstvenih vodah podjetja z več kot 500 zaposlenimi. In kot rečeno, moje želje in cilji so visoki. "Ciljaj na luno in pristal boš med zvezdami".

Upam, da nisem izpadel preveč sanjaški, a dejansko verjamem, da lahko v življenju dosežemo vsak željen cilj, če si to res 100% želimo in smo se pripravljeni za ta cilj boriti.
 

Ambasador1
Prispevkov: 2
Pridružen: 05 Mar 2024, 11:13

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a Ambasador1 » 05 Mar 2024, 11:20

Pozdravljeni,

Zanimam se za projekt. Jaz tudi delam na podobnem projektu. Prosim kontaktirajte me na telefonsko številko: 0406 65 89 88 ali pustite kontakt in Vas kontaktiram.

Lep pozdrav

Ambasador1
Prispevkov: 2
Pridružen: 05 Mar 2024, 11:13

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a Ambasador1 » 05 Mar 2024, 11:21

*040 658 988

menchacai
Prispevkov: 2
Pridružen: 08 Jul 2022, 11:22

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a menchacai » 05 Mar 2024, 16:14

pred 10timi leti sem z enakim zagonom kot ga imaš ti ustanovil podjetje. Z razliko od tebe sem imel takrat za sabo že 17 let strojništva (od tega 11 let top managementa). Izvajam vrhunsko storitev ampak slovenija ni bila/še ni pripravljena na to (predvsem lastniki/managerji večjih podjetij).
upam, da boš našel ekipo , predvsem pa da boš našel naročnika, ki bo pripravljen plačat (to je največji problem pri nas )

bojanu
Prispevkov: 3
Pridružen: 03 Jun 2022, 17:44

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a bojanu » 05 Mar 2024, 19:04

Sem podobnega mišljenja in nazorov...tudi sam strojnik, nato še informatik... lahko bi se malo pomenili na viber group-i
 

dejan95
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Feb 2024, 19:46

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a dejan95 » 05 Mar 2024, 20:10

@bojanu lahko prosim pustite vaso tel. st. in ustvarim viber skupino?

@ambasador1 tudi vas kontaktiram.

@menchacai hvala za prijazne besede!

bojanu1
Prispevkov: 1
Pridružen: 06 Mar 2024, 11:19

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a bojanu1 » 06 Mar 2024, 12:17

Poslan ZS...

mgalfa
Prispevkov: 1
Pridružen: 08 Apr 2024, 11:44

Re: Sestavljam ekipo, vas zanima?

OdgovorNapisal/-a mgalfa » 08 Apr 2024, 11:58

Dejan pozdravljen,
sem vas kontaktiral preko zasebnega sporočila.
Lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 76 gostov