Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
EkoMan
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Dec 2012, 16:05

Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a EkoMan » 16 Apr 2013, 22:54

Pozdravljeni,

dejansko iščem posojilodajalca za polletni donos 25% oz letni donos 50%. Tako velike obresti so ponujene ker je od posojila odvisna širina poslovanja podjetja. In raje dam 50% dobička dobremu človeku ki mi je pri dobičku pomagal, kot pa da dobička ni. Tako da prosim če koga zanima naj me prosim kontaktira preko zasebnega sporočila. Gre se pa za znesek med 15 000 in 20 000€, odvisno od ponudnika. Posel je reden in z rednimi partnerji ki so tudi redni plačniki. Kot garancija se piše življenska polica in celotno premožnenje ki pa žal ni veliko ker sem še mlad podjetnik.

To je zaenkrat vse, več informacij pa lahko dobite na zasebnih sporočilih.

Hvala Vam za Vaš čas in lep pozdrav =)



PS: Razni nategovalci prosim obvoz ker ne rabim dodatnih izkušenj s takimi ki so me že stali kar nekaj denarja.
 

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a novinec » 17 Apr 2013, 17:17

Kako pa to izgleda; garancija z življensko polico ?

EkoMan
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Dec 2012, 16:05

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a EkoMan » 17 Apr 2013, 17:58

V primeru da pride do kakšne nesreče zaradi česar je vračanje nemogoče (smrt, invalidnost itd) se znesek v višini posojila + obresti iz plačila od zavarovalnice nakaže na račun posojilodajalca (vinkulira).

achilles
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Apr 2013, 09:52

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a achilles » 19 Apr 2013, 10:14

Pozdravljen,

glede na opisano bi ti priporočal faktorin glede na to da že dejansko imaš dobavitelje, še toliko bolje če ti pridno plačujejo. Financiranje lahko dobiš v višini cca 70%-90% izdanih faktur v roku nekaj dni od izstavljene fakture. Moje podjetje se ukvarja ravno s tem tako da ti mogoče lahko pridem nasproti.

Lep Pozdrav,
Nejc Apšner
Achilles d.o.o. (www.achilles.si)

EkoMan
Rookie
Prispevkov: 7
Pridružen: 14 Dec 2012, 16:05

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a EkoMan » 23 Apr 2013, 11:32

Zdravo,

Achilles, se opravčujem za pozen odgovor. Žal mi odkup nezapadlih terjatev ne pride v poštev, ker celoten znesek trenutnih računov ni dovolj. Če bi vedel za to možnost en mesec nazaj, bi mi mogoče prišla prav. Ali je pri Vas možno tudi kakšno posojilo? Ali pa kakšna druga rešitev?

Hvala in LP
 

achilles
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Apr 2013, 09:52

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a achilles » 23 Apr 2013, 11:51

Živjo,

na žalost posojil ne ponujamo in se z njimi tudi ne ukvarjamo. Da pa ti mogoče koga oz. kaj priporočim je pa zelo nehvaležno delo saj ne vem s čim dejansko se ukvarjaš in kakšna je tvoja poslovna ideja oz. poslovni model.

Lep pozdrav
Nejc

sloland
Prispevkov: 4
Pridružen: 23 Apr 2013, 23:28

Re: Iščem poslovnega partnerja/investitorja s kapitalom

OdgovorNapisal/-a sloland » 23 Apr 2013, 23:43

Pozdravljen,

že nekaj časa iščem nov in perspektiven posel, ker je moja branža zaspala kot Trnjulčica (nepremičnine).
Prosim napiši mi kaj več na boris@land.si

Lep večer,

Boris


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov