Iščem poslovnega partnerja ali investitorja za turizem

Zaposlitveni oglasi niso iskanje poslovnega partnerja.
bistrakos
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Dec 2013, 09:45

Iščem poslovnega partnerja ali investitorja za turizem

OdgovorNapisal/-a bistrakos » 04 Jan 2014, 09:34

Moje ime je Darja, , poleg slovenščine govorim tudi nemško in sem lastnica turistične kmetije, ki že obratuje, Kmetija se nahaja na lepem kraju v Mirnski dolini, v okolici Šentruperta na Dolenjskem, ki je znan po svojih naravnih lepotah, bogati kulturni dediščini ter v zadnjem času po Deželi kozolcev.
Ker sem kar nekaj let živela v Švici in tam delala na področju turizma, sem si na podlagi nabranih izkušenj tudi v svojem domačem kraju, kamor sem se vrnila, zastavila dolgoročen cilj . Poleg domačih gostov si želim s perspektivno zastavljenim projektom privabiti predvsem goste iz tujine. Do sedaj sem že ogromno investirala, za zadnji korak pa mi je zmanjkalo finančnih sredstev. Ker sem sama odgovorna za ta sestavljen projekt bi rada čim prej našla poslovnega partnerja ali investitorja, ki bi videl smisel in zaslužek v tem poslu. Denar bi rabila za obnovo gostinskega objekta ki že deloma ob staja in obratuje. Gre se za turizem na kmetiji, zato hočem, to tudi v tem stilu obnovit.(da se razumemo:veliko lesa,kamna,naravne produkte itd.. Cilj tega je da gostje v miru z otroci dan preživijo v lepi urejeni domačiji in poje dobro domačo hrano ter uživa v naši zanimivi bogati ponudbi za odrasle in otroke. Več inf.na tel. ali mail darja.tomazin@siol.net. Že kakršnokoli svetovanje mi bo v veliko pomoč in se vam za vsak odziv že vnaprej lepo zahvaljujem.

Lepo vas pozdravljam,
Darja 031 889 803
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov