Iscem trznika za kovinske izdelke

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
a2717819
Pripravnik
Prispevkov: 36
Pridružen: 19 Dec 2012, 13:30

Iscem trznika za kovinske izdelke

OdgovorNapisal/-a a2717819 » 31 Avg 2014, 12:53

Pozdravljeni,

Izdelujem najrazlicnejse izdelke iz razlicnih kovin (alu, zelezo, rosfrej, itd...). Izdelam lahko kakrsne koli izdelke saj imam na voljo najrazlicnejse stroje za obdelavo kovin.

Iscem nekoga, ki bi mi pomagal pri prodaji izdelkov ali iskanju novih strank. Kasneje se da zadevo voditi veliko bol resno.

Za vsa vprasanja in zanimanja za sodelovanje me lahko kontaktirate po ZS ali kar tukaj.
 

Salun
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 11 Jul 2014, 23:18

Re: Iscem trznika za kovinske izdelke

OdgovorNapisal/-a Salun » 17 Jan 2016, 18:19

Pozdravljeni, zanimajo me kovinski izdelki, kako določate ceno proizvodnje izdelka itd. , hvala in lp.

kitomy
Pripravnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 28 Avg 2011, 20:22

Re: Iscem trznika za kovinske izdelke

OdgovorNapisal/-a kitomy » 18 Jan 2016, 22:30

Pozdravljeni,

Zanima se kaksen strojni park imate, kje se nahajate, ali se ukvarjate tudi z orodjarstvom?

Lp

Salun
Rookie
Prispevkov: 12
Pridružen: 11 Jul 2014, 23:18

Re: Iscem trznika za kovinske izdelke

OdgovorNapisal/-a Salun » 01 Feb 2016, 20:31

a2717819 napisal/-a:Pozdravljeni,

Izdelujem najrazlicnejse izdelke iz razlicnih kovin (alu, zelezo, rosfrej, itd...). Izdelam lahko kakrsne koli izdelke saj imam na voljo najrazlicnejse stroje za obdelavo kovin.

Iscem nekoga, ki bi mi pomagal pri prodaji izdelkov ali iskanju novih strank. Kasneje se da zadevo voditi veliko bol resno.

Za vsa vprasanja in zanimanja za sodelovanje me lahko kontaktirate po ZS ali kar tukaj.


Če kdo ve za kontakt od tega gospoda iz Tržiča bi prosila, če mi lahko zs javi.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov