P: Spletna trgovina z oblačili

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
bzavrl
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Feb 2013, 19:57

P: Spletna trgovina z oblačili

OdgovorNapisal/-a bzavrl » 23 Apr 2017, 21:46

Pozdravljeni,

Prodam spletno trgovino, ki sem pred dobrim letom odkupil od prejšnjega lastnika, ker je imel pomanjkanje časa. Sam sem v tistem trenutku že imel dobro redno službo in je bil plan, da bo trgovina služila kot obslužbeni projekt. V tem času sem začel delati še na enem projektu, ki pa mi vzame mnogo preveč časa in vse skupaj ne gre več.

Kaj vsebuje spletna trgovina?
Spletna trgovina je bila v tem letu prenovljena (grafično) in tudi prestavljena s sistema OpenCart na Wordpress/Woocommerce, ki je precej enostavnejši za obdelavo, kot na starem sistemu OpenCart, kjer trgovina sploh ni bila oblikovana za mobilne naprave (responsive).

- Modul za Ceneje.si izvoz
- Modul za kartična plačila (Braintree), Paypal
- Modul za prevod v druge jezike (Trgovina je praktično pripravljena za nastop na tujih trgih)
- Modul za povezavo s sistemom Minimax za izdajo davčnih računov in vodenje skladišča
- Modul za tiskanje GLS nalepk
- Modul za povezavo z optinmonsterjem (Pop-up pospeševalci prodaje)

Kako dolgo je spletna trgovina prisotna na trgu? Koliko prodaje je ustvarila?
Spletna trgovina je na trgu od leta 2013. V letih 2013-2015 je ustvarila 380.000€ prometa, ki pa je kasneje zaradi neaktivnosti močno upadel. Lani, maja je šla v prenovo, ki pa je bila dokončno zaključena šele v začetku letošnjega leta. Med prenovo je bilo cca 7000€ prometa samo od stare zaloge in brez oglaševanja. Od prenove dalje (7. Jan 2017 do danes je bilo generiranega cca 6000€ prometa - cca 400€ adspenda - cold oglaševanje brez remarketinga na FBju)

Kaj dobim ob nakupu in cena?
- Spletno trgovino (sistem)
- Domeno .si
- Vse kontakte dobaviteljev (cca 40 kontaktov - testiranih mnogo manj) (marža med 100 in 200% - včasih tudi več)
- Mailerlite račun s kontakti strank ter naročnikov e-novičk (cca. 7500)
- 3 ure (ali več po potrebi) e-commerce svetovanja.
- Še neuporabljeno in netestirano podstran namenjeno dnevni/tedenski akciji kjer lahko ponudite komplet več oblačil po znižani ceni
- Facebook skupino z okvirno 23.000 všečki (vsi pridobljeni organsko na podlagi obiska spletne strani ali videnja oglasa na FB)
- Možnost ureditve pogodbe GLS za pošiljanje paketov
- Embalaža za pakiranje z logotipom, brandirane kuverte
- Varilna naprava za pakiranje
- Zalogo (cca 30.000€ - prodajna cena)
- Modno lutko (za slikanje, če se odločite za dobavitelje, ki so cenejši a ne posredujejo slik)

Za resne interesente sem na voljo: bzavrl69@gmail.com, ZS ali na 040 685 539 (med tednom vrnem klic v kolikor se ne morem javiti)
Zadnjič spremenil bzavrl, dne 02 Jul 2017, 19:35, skupaj popravljeno 1 krat.
 

zalokar
Pripravnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 22 Dec 2010, 10:35

Re: P: Spletna trgovina z oblačili

OdgovorNapisal/-a zalokar » 15 Maj 2017, 16:18

Zdravo, če je oglas še aktualn, bi prosil več podatkov na ZS


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov