PRODAM 2 SPLETNI TRGOVINI

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
bojana25
Uradnik
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jan 2014, 17:21

PRODAM 2 SPLETNI TRGOVINI

OdgovorNapisal/-a bojana25 » 17 Jun 2017, 08:34

Prodajam dve spletni trgovini, ki sta trenutno v mirovanju, saj se mi čisto iskreno ne da ukvarjati s tem. Ne da zato, ker me to ne veseli kaj preveč, v to pa sem se podala precej nepremišljeno. Raje napišem iskreno, da se ve kako je na stvari.

V času, ko sem aktivno delala, se je dalo tudi kar ok zaslužiti, okvirno čistega zaslužka med 1000 in 1500 € / mesec (nekje od maja do avgusta, ko je bila sezona)
Vsi prihodki skupaj so bili okoli 3000 €/mesec.

Trgovini imata še ogromno možnosti za izboljšavo, vendar je za to potreben človek, ki ga bo to delo veselilo in se bo temu 100 % posvetil.

Ena trgovina se imenuje Partyshop.si in je med iskanji na googlu je na prvi strani zadetkov, na FB ima stran cca 4000 všečkov.
Kupec dobi tudi vse aktualne dobavitelje, email listo in nekaj zaloge kar je ostalo. Primerna tudi za pustne zadeve.

Druga, primarna trgovina je Stylecenter.si, ki ima na Fb 18.000 všečkov. Tam sem imela predvsem žensko modo, je pa tudi opcija za moško modo. Predam seveda vse dobavitelje.

V tem času sem se naučila tudi veliko o oglaševanju, tako da lahko ponudim pomoč tudi pri tem, če bi kdo potreboval, na voljo pa bom za vsakršno pomoč.

Cena: po dogovoru

Za več vprašanj sem na voljo: bojana.ivanovic28@gmail.com, možen tudi osebni sestanek, sem iz Lj.
 

bojana25
Uradnik
Prispevkov: 67
Pridružen: 10 Jan 2014, 17:21

Re: PRODAM 2 SPLETNI TRGOVINI

OdgovorNapisal/-a bojana25 » 05 Okt 2017, 16:46

....


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov