Prodajam delujočo spletno stran (trgovino) www.cilibox.si

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
marjan62
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 13 Okt 2013, 11:15

Prodajam delujočo spletno stran (trgovino) www.cilibox.si

OdgovorNapisal/-a marjan62 » 20 Feb 2018, 16:30

Razlog prodaje: zaradi pomanjkanja časa in drugih poslovnih prioritet sem se odločil, da na prodaj ponudim še tretjo od svojih spletnih trgovin.

Tokrat prodajam spletno stran (trgovino) http://www.cilibox.si s pripadajočo facebook stranjo https://www.facebook.com/cilibox.si/

V trgovini se prodaja izdelek Čilibox v katerem se nahaja vse potrebno za sajenje in vzgojo čilijev. Prav vse je vključeno... Odlična, prvovrstna semena, posebne šotne tabletke, lončki, navodila… skratka VSE. Kupec mora dodati samo vodo in že je postal čili vrtnar.

Čiliji so v Sloveniji trenutno vroče blago in zanje vlada veliko zanimanje. To se je pokazalo tudi pri prodaji.

Trgovina Čilibox je primerna tako za popolnega začetnika v spletni prodaji kot za nekoga, ki se že ukvarja s spletno prodajo... za povišanje dohodkov. Upravljanje trgovine in priprava izdelka za prodajo je res enostavno.

Celotna zadeva je nekaj novega na slovenskem tržišču. Čili je še posebno priljubljen pri mladih. Za mladino pa vemo, da jim ni težko odšteti denarja za stvari, ki jih zanimajo in jih želijo imeti.

Prodaja je vpeljana in celoten sistem je razdelan in preštudiran do podrobnosti. Ker so nabavne cene vstopnih materialov nizke je možnost dobrega zaslužka zelo velika.

Spletna trgovina je začela obratovati v proti koncu januarja 2018 in v enem mesecu je bilo prodaje in naročil v vrednosti 587€.

Trgovina je zelo enostavna za vodenje in vzdrževanje.

Trgovina se prodaja z vso zalogo.

Cena za vse skupaj: 799€

Za več informacij mi prosim pišite na email: mvirtual1962@gmail.com ali me pokličite na telefonsko št.: 069 654 109.

Hvala za vaš čas!

Marjan
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov