Prodam posel

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
Gandalf
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 21 Jan 2015, 09:25

Prodam posel

OdgovorNapisal/-a Gandalf » 21 Jan 2015, 09:42

Pozdravljeni,

prodam celoten posel, ki temelji na spletni strani. Gre za storitveno dejavnost in sicer prevozi, selitve. V kompletu je lepa domena, spletna stran, FB stran, nekaj majic z napisom in nekaj opreme. Manjka torej samo še kombi, več spodaj.

Spletna stran je sodobna, odzivna (mobile friendly) in optimizirana za iskalnike, ima pa tudi ogromno bonbončkov, ki jih konkurenca nima.

Zakaj bi kupil od tebe, če lahko na novo postavim stran s svojo domeno?
Ker se stran uvršča visoko v Googlu na ključne besede, ki so za ta posel pomembne. Več mesecev delam na optimizaciji, kmalu bo za 5 ključnih besed med top 10. To pomeni "zastonj" promet, ki lahko v kombinaciji z oglaševanjem prinaša dovolj dela, da ste preskrbljeni čez mesec.

Je bilo kaj prometa?
Od septembra 2014, ko sem se bolj resno lotil, je bilo prometa za cca 2000€. Vložek v oglaševanje je skupno nekje 50-100€.

Je posel vezan na kakšno območje?
Delno ja in sicer Ljubljana. Vendar je zaradi dobre optimizacije strani možen tudi vstop v druge kraje (lahko pomagam).

Zakaj prodajam?
1. razlog je, da to ni moje področje in bi se raje specializiral na svojem.
2. razlog je, da potrebujem sredstva za razvoj primarne dejavnosti, s katero se ukvarjam
3. razlog je, da nimam dovolj sredstev, da bi investiral v zadnji manjkajoči člen, to je kombi. (Do sedaj sem delal tako, da sem kombi najel.)

Kupcu tudi razložim svojo strategijo, ki sem jo ves čas snoval, a žal ne udejanil.

Za več informacij pošljite ZS.

Lp
 

Gandalf
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 21 Jan 2015, 09:25

Re: Prodam posel

OdgovorNapisal/-a Gandalf » 21 Jan 2015, 15:43

Pripravljen sem tudi s kom sodelovati, če je morda interes. Kot sem rekel, manjka le še tovorno vozilo.

Več info lahko tudi na klodovik7 (afna) gmail.com.

Gandalf
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 21 Jan 2015, 09:25

Re: Prodam posel

OdgovorNapisal/-a Gandalf » 10 Mar 2015, 11:49

Posel je še naprodaj, je pa trenutno zaradi pomanjkanja časa na moji strani možen le odkup (in ne sodelovanje). Ker potrebujem denar za investicijo v nove projekte, sem ga pripravljen prodati po zelo ugodni ceni. Več na klodovik7 (na gmailu) ali na ZS.

Gandalf
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 21 Jan 2015, 09:25

Re: Prodam posel

OdgovorNapisal/-a Gandalf » 15 Apr 2015, 12:55

Še zadnji bump te teme, potem projekt prodam kolegu po simbolični ceni.

Bilo je nekaj interesa, a ker je zadeva zelo specifična, do prodaje ni prišlo.

Sedaj se sezona selitev pričenja in v 14 dneh sem dobil 5 povpraševanj, 2 od teh sta bili že kar naročili, ki sem ju moral zavrniti. (Skupna okvirna vrednost povpraševanj 1200€+, šlo je namreč za tudi selitev v tujino)

Projekt sem pripravljen prodati po nizki ceni, saj nimam več časa zanj, škoda pa se mi zdi, da bi propadel. V iskalnikih se stran še vedno uvršča visoko, tako da potencial ostaja.

Zainteresirani pišite prosim na klodovik7@gmail.com ali ZS.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov