podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
birgham
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Nov 2010, 09:11

podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a birgham » 02 Nov 2010, 09:14

Vprašanje za prejemnike subvencije za samozaposlitve:

Po kolikem času od dneva oddaje vloge za samozaposlitev so vas povabili na podpis pogodbe?
 


Broker
Pripravnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 20 Okt 2010, 14:37

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a Broker » 02 Nov 2010, 12:33

birgham napisal/-a:Vprašanje za prejemnike subvencije za samozaposlitve:

Po kolikem času od dneva oddaje vloge za samozaposlitev so vas povabili na podpis pogodbe?


Birgham, morda lahko (če ni skrivnost) opišeš malo tvojo izkušnjo s pridobitvijo subvencije. Mislim, da bi marsikomu na forumu lahko koristile informacije iz prve roke. :cool:

Lep pozdrav,
Matej

birgham
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Nov 2010, 09:11

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a birgham » 02 Nov 2010, 12:54

Broker napisal/-a:
birgham napisal/-a:Vprašanje za prejemnike subvencije za samozaposlitve:

Po kolikem času od dneva oddaje vloge za samozaposlitev so vas povabili na podpis pogodbe?


Birgham, morda lahko (če ni skrivnost) opišeš malo tvojo izkušnjo s pridobitvijo subvencije. Mislim, da bi marsikomu na forumu lahko koristile informacije iz prve roke. :cool:

Lep pozdrav,
Matej



Ni skrivnost.

Postopek je potekal brez posebnosti; bila sem prijavljena na zavodu, zavod me je vodil postopoma čez vse korake, kot so bili že neštetokrat opisani na straneh zavoda in na mladipodjetnik.si
Lahko vam pa povem, koliko časa je stvar potekala:
Maja sem se odločila za samozaposlitev, julija sem prišla na vrsto za intervju za presojo poslovne ideje, septembra sem se udeležila obvezne 3dnevne delavnice, ki je pogoj za subvencijo. Prvega oktobra sem se samozaposlila, v prvem tednu oktobra sem dala vlogo za pridobitev subvencije pri svoji svetovalki na uradu za delo. S tem se moj del zaključi, tu nastopi zavod, ki me mora na podlagi oddane vloge povabiti k podpisu pogodbe. Na spletu sem zasledila, da se to ponavadi zgodi kak teden po oddaji. Ker so pri meni minili že 3 tedni, me zanimajo izkušnje ljudi, ki so subvencijo prejeli.

@Borut Borštnik

Res je, govori se o treh mesecih, ampak rok začne teči z dnevom podpisa pogodbe, ne z dnevom oddaje vloge, zato me zanimajo praktične izkušnje ljudi, ki so subvencijo že prejeli.

LP, B

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 08 Nov 2010, 23:17

Sem malo pobrskal po portalu ter našel tole:
Pasti subvencije za samozaposlitev

Nekaj informacij iz prve roke, samo so že malo zastarele.
 

Slovenka
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Nov 2010, 14:01

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a Slovenka » 11 Nov 2010, 14:07

Točno to zanima tudi mene. Poznam primer, ko je bil podpis pogodbe res le nekaj dni po oddaji vloge, ampak ne na ljubljanskem Zavodu. Jaz pa, tako kot birgham, čakam od začetka oktobra. :S

Slovenka
Prispevkov: 2
Pridružen: 11 Nov 2010, 14:01

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a Slovenka » 11 Nov 2010, 20:59

No, sem se pozanimala kar na Zavodu, kjer pravijo, da vabijo na podpis pogodbe v 1 do 2 mesecih po oddaji vloge. Torej bova čakali še približno 0-1 mesec. :)

birgham
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Nov 2010, 09:11

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a birgham » 16 Nov 2010, 23:34

Slovenka napisal/-a:Torej bova čakali še približno 0-1 mesec. :)



Hvala za info. :)

birgham
Prispevkov: 4
Pridružen: 02 Nov 2010, 09:11

Re: podpis pogodbe, subvencija za zamozaposlitev

OdgovorNapisal/-a birgham » 18 Nov 2010, 15:42

Torej... mogoče bo še komu prav prišla informacija ... končno lahko odgovorim na svoje vprašanje; od oddaje vloge do popisa pogodbe je pri meni trajalo slaba 2 meseca. Danes sem dobila vabilo.
 



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 70 gostov