prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

Prodajanje, kupovanje, nudenje storitev, prodaja podjetij in spletnih strani, ponujanje dela.
priloznost
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Nov 2016, 15:04

prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a priloznost » 11 Jan 2017, 15:04

...
Zadnjič spremenil priloznost, dne 04 Feb 2017, 18:59, skupaj popravljeno 1 krat.
 

modrivlak
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 15 Mar 2016, 17:31

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a modrivlak » 14 Jan 2017, 12:51

Nočem bit nesramen ali karkoli ampak za 130.000€ oziroma 98.000€ brez zaloge pa bo potrebno morebitnemu interentu pokazati dosti več kot je to kar ste napisali. Tako ceno lahko opravičite eventuelno s tem, da spletna trgovina dela npr. 10.000€ čistega dobička mesečno v tem primeru pa ne verjamem, da bi jo prodajali.

"Informacije vredne milijone." - No, vse omenjene informacije ima praktično vsak drug, ki si je vzel nekaj časa in se posvetil svojemu poslu ter raziskal morebitne dobavitelje in vse ostalo ker glede na to kaj vi govorite je vsaka povprečna spletna trgovina v sloveniji vredna 100.000€ - pa verjemite ni.

Želim vam sicer vso srečo pri prodaji ampak postavljena cena je več kot visokoleteča, da ne rečem smešna. Sploh če upoštevamo, da je bila trgovina plod "večletnega načrtovanja" zato, da se na njej prodaja praktično vse kar se da sploh na trgu dobiti in se ne drži neke osnovne branže v kateri bi lahko komu konkurirala.

Sam sem v spletni prodaji že skoraj 10 let in ne verjamem, da bi v naslednjih nekaj letih si vložek v to trgovino povrnil kaj šele kaj zaslužil. Treba se je zavedati, da vsak morebitni kupec razmišlja tudi o kreiranju svoje trgovine in vse našteto lahko doseže z petino zneska, ki ga vi pričakujete za trgovino.

Pa vso srečo!

myway
Prispevkov: 1
Pridružen: 06 Sep 2016, 13:37

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a myway » 17 Jan 2017, 14:05

Že v mesecu decembru sem vam poslala sporočilo glede vašega oglasa. Želela sem izvedeti več konkretnih informacij o trgovini, ki jo prodajate, pa nanj nisem dobila odgovora. Torej smatram, da očitno nimate resnega interesa prodati tele ''velike priložnosti''. Ali pač?

priloznost
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Nov 2016, 15:04

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a priloznost » 26 Jan 2017, 23:37

modrivlak napisal/-a:Nočem bit nesramen ali karkoli ampak za 130.000€ oziroma 98.000€ brez zaloge pa bo potrebno morebitnemu interentu pokazati dosti več kot je to kar ste napisali. Tako ceno lahko opravičite eventuelno s tem, da spletna trgovina dela npr. 10.000€ čistega dobička mesečno v tem primeru pa ne verjamem, da bi jo prodajali.

"Informacije vredne milijone." - No, vse omenjene informacije ima praktično vsak drug, ki si je vzel nekaj časa in se posvetil svojemu poslu ter raziskal morebitne dobavitelje in vse ostalo ker glede na to kaj vi govorite je vsaka povprečna spletna trgovina v sloveniji vredna 100.000€ - pa verjemite ni.

Želim vam sicer vso srečo pri prodaji ampak postavljena cena je več kot visokoleteča, da ne rečem smešna. Sploh če upoštevamo, da je bila trgovina plod "večletnega načrtovanja" zato, da se na njej prodaja praktično vse kar se da sploh na trgu dobiti in se ne drži neke osnovne branže v kateri bi lahko komu konkurirala.

Sam sem v spletni prodaji že skoraj 10 let in ne verjamem, da bi v naslednjih nekaj letih si vložek v to trgovino povrnil kaj šele kaj zaslužil. Treba se je zavedati, da vsak morebitni kupec razmišlja tudi o kreiranju svoje trgovine in vse našteto lahko doseže z petino zneska, ki ga vi pričakujete za trgovino.

Pa vso srečo!



pise z zalogo! lp

priloznost
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Nov 2016, 15:04

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a priloznost » 26 Jan 2017, 23:38

myway napisal/-a:Že v mesecu decembru sem vam poslala sporočilo glede vašega oglasa. Želela sem izvedeti več konkretnih informacij o trgovini, ki jo prodajate, pa nanj nisem dobila odgovora. Torej smatram, da očitno nimate resnega interesa prodati tele ''velike priložnosti''. Ali pač?



pozdravljeni,

odpisem do nedelje! Se opravicujem za pozen odgovor.

lp, Ursa
 

modrivlak
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 15 Mar 2016, 17:31

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a modrivlak » 28 Jan 2017, 23:53

priloznost napisal/-a:
modrivlak napisal/-a:Nočem bit nesramen ali karkoli ampak za 130.000€ oziroma 98.000€ brez zaloge pa bo potrebno morebitnemu interentu pokazati dosti več kot je to kar ste napisali. Tako ceno lahko opravičite eventuelno s tem, da spletna trgovina dela npr. 10.000€ čistega dobička mesečno v tem primeru pa ne verjamem, da bi jo prodajali.

"Informacije vredne milijone." - No, vse omenjene informacije ima praktično vsak drug, ki si je vzel nekaj časa in se posvetil svojemu poslu ter raziskal morebitne dobavitelje in vse ostalo ker glede na to kaj vi govorite je vsaka povprečna spletna trgovina v sloveniji vredna 100.000€ - pa verjemite ni.

Želim vam sicer vso srečo pri prodaji ampak postavljena cena je več kot visokoleteča, da ne rečem smešna. Sploh če upoštevamo, da je bila trgovina plod "večletnega načrtovanja" zato, da se na njej prodaja praktično vse kar se da sploh na trgu dobiti in se ne drži neke osnovne branže v kateri bi lahko komu konkurirala.

Sam sem v spletni prodaji že skoraj 10 let in ne verjamem, da bi v naslednjih nekaj letih si vložek v to trgovino povrnil kaj šele kaj zaslužil. Treba se je zavedati, da vsak morebitni kupec razmišlja tudi o kreiranju svoje trgovine in vse našteto lahko doseže z petino zneska, ki ga vi pričakujete za trgovino.

Pa vso srečo!



pise z zalogo! lp


Ne vem kaj ste želeli s tem povedati, saj sem že prej napisal, da za 98.000€ BREZ ZALOGE je ta cena NENORMALNA da ne rečem SMEŠNA. Vzemite si minuto časa in raje preberite kaj sem napisal preden odgovarjate.

lp

priloznost
Rookie
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Nov 2016, 15:04

Re: prodam izredno uspešno SPLETNO TRGOVINO- vredno nakupa!

OdgovorNapisal/-a priloznost » 29 Jan 2017, 13:14

Priporocam, da preskocite oglas in vam zelim veliko srece.

lp, Ursa


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov