Prodaja preko spleta

Spletne strani in trgovine, upravljanje z domenami, ocene projektov in komentarji.
Pikica
Prispevkov: 2
Pridružen: 23 Avg 2017, 11:42

Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a Pikica » 20 Mar 2018, 19:36

Izdelujem unikatne umetniske izdelke, do sedaj vecinoma za svojo duso in darila najdrazjim sedaj pa imam vec prostega cesa in bi zelela te izdelke zaceti prodajati prerko spleta natancneje preko facebooka. Zanima me kako zaceti s prodajo, da je vse zaoonito in ali lahko prodajam samo prek facebooka brez dejanske spletne trgovine?
 

Lmiha
Uradnik
Prispevkov: 95
Pridružen: 14 Okt 2015, 11:15

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a Lmiha » 20 Mar 2018, 20:23

Lahko se mi javite na ZS ker me tudi izdelki zanimajo, vam pa z veseljem odgovorim tudi na vprasanja. Ali pa ce mi mail pustite.

TajnikB
Uradnik
Prispevkov: 88
Pridružen: 18 Dec 2017, 15:26

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a TajnikB » 26 Mar 2018, 21:21

Link na kak izdelek bi bil zaželen.

Določene domače idzelke se lahko prodaja brez problema preko osebnega dopolnilnega dela.
To se opisuje kot "posameznik sam izdeluje izdelke domače in umetnostne obrti v skladu z zakonom, ki ureja obrtno dejavnost, druge izdelke, ki se izdelujejo na domu pretežno ročno ali po pretežno tradicionalnih postopkih in jih prodaja".

Treba je pogledat še http://www.ozs.si/Za%C4%8Dlane/Sekcijei ... jaDUO.aspx
če se najde izdelke na seznamu ali pa s eprosi za mnenje.

DepodirektNina
Rookie
Prispevkov: 5
Pridružen: 27 Mar 2018, 09:52

Znižajte stroške pri pošiljanju paketov

OdgovorNapisal/-a DepodirektNina » 27 Mar 2018, 09:54

Prihranite stroške pri pošiljanju paketov preko pošte vašim kupcem - zmanjšajte stroške embalaže v kateri pošiljate: odprodaja kartonske embalaže (kartonske škatle v različnih velikostih) in oblazinjenih kuvert po zelo nizkih cenah - za več informacij in cenik pišite na: nina.terglav@inled.si

Mediur
Pripravnik
Prispevkov: 24
Pridružen: 30 Apr 2018, 13:44

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a Mediur » 07 Maj 2018, 17:10

Ste šele pri ideji za spletno prodajo in nimate znanja kako začeti? Ponudim vam lahko možnost kako proti do celotnega zanja in poslovnega modela, ki vključuje tudi prodajo preko FB in še vse ostlo kar spada poleg.

Javite se na ZS in z veseljem vam pomagam.
 

RadoŽ
Prispevkov: 1
Pridružen: 11 Jan 2020, 20:48

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a RadoŽ » 11 Jan 2020, 20:52

Pozdravljeni,
najlažje in najenostavneje je prodaja preko spletne strani www.unikatna-trznica.si.
Stran je v uporabi že skoraj deset let. Je enostavna za uporabnika/prodajlca, dnevno se osvežuje.
Sam sem zelo zadovoljen.

Blue_29
Rookie
Prispevkov: 16
Pridružen: 11 Okt 2009, 21:04

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a Blue_29 » 27 Jan 2020, 12:43

Za to se uporabi ETSY.COM. Ni primernejšega, IMO.

novinec
Vodja oddelka
Prispevkov: 677
Pridružen: 20 Jan 2011, 18:39

Re: Prodaja preko spleta

OdgovorNapisal/-a novinec » 27 Jan 2020, 13:08

RadoŽ napisal/-a:Pozdravljeni,
najlažje in najenostavneje je prodaja preko spletne strani http://www.unikatna-trznica.si.
Stran je v uporabi že skoraj deset let. Je enostavna za uporabnika/prodajlca, dnevno se osvežuje.
Sam sem zelo zadovoljen.




Stran ni dosegljiva


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov