Ste pred ustanovitvijo podjetja in imate različna vprašanja?

Cistko

Re: Ste pred ustanovitvijo podjetja in imate različna vprašanja?

OdgovorNapisal/-a Cistko » 05 Nov 2018, 21:44

Pozdravljeni, sem v fazi premišljevanja da bi odpru avtonego. Zanima me kaj potrebujem. Kot prvo bi si najel kupil neko garažo. Zanima me kako je z raznimi čistili ali je potrebno urediti kakšno čistilno napravo ali lahko vse to spustimo v kanalizacijo. Sem nov in upam da ne zamerite. Če ima kdo avtonego in pralnico in bi se pogovoril po telefonu bi bil zelo vesel.
Hvala

xvampire

OdgovorNapisal/-a xvampire » 26 Mar 2019, 03:13

A mi lahko kdo, ki se malo bolj spozna na birokracijo glede s.p.- jev na kratko razloži kaj je potrebno za npr. odprtje enega standa s hrano. npr, kot so tile kebebi? kje lahko dobim informacije če hočem odpret eno tako zadevo kaj vse rabim narediti glede papirologije? kje registriram s.p. ter gostinstveno dejavnost? lahko potem že najamem objekt? kje dobim info kaj se lahko najame? (npr. včasih se kakšni standi odprejo sredi ulic/blokov/trgovin - kje dobijo dovoljenje za to? v glavnem zanima me na kratko kdor se spozna lepo prosim in hvala :)

infos700
Rookie

OdgovorNapisal/-a infos700 » 07 Jul 2019, 00:53

Financna ponudba za vse. 100% varna in zanesljiva

Za tiste, ki želijo nujno posojilo, vam ponujam cenovno ugodno obrestno mero 3%.
Nudimo posojila zainteresiranim strankam brez kazni. Ce vas zanima, se obrnite na nas cim prej in vas bo napolnilo z veseljem.

e-pošti : infos.kredit700@gmail.com

Whatsapp: +33 7 56 81 46 01

infos700
Rookie

OdgovorNapisal/-a infos700 » 07 Jul 2019, 01:12

P. F. S : PLURALNA - FINANCNA - STORITEV

Posojilo ponuja 100% garancije.

Pozdravljeni

Ponujamo posojila in naše storitve so 100% zagotovljene, po ugodni obrestni meri 3%

E-pošta: infos.kredit700@gmail.com

Whatsapp: +33 7 56 81 46 01

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov