Iščete urednika družbenih omrežij?

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
TinaK
Prispevkov: 1
Pridružen: 12 Jul 2020, 10:46

Iščete urednika družbenih omrežij?

OdgovorNapisal/-a TinaK » 12 Jul 2020, 11:20

Bi radi poskrbeli za boljšo aktivnost na Facebooku in Instagramu? Vas zanima, ali se splača imeti tudi profil na Google+ in na Twitterju?

Družbena omrežja so tisti del spleta, kjer se nenehno nekaj dogaja in so zagotovo uspešen marketinški kanal, ki se ga splača izkoristiti.
Tam spletni uporabniki preživijo največ svojega časa, zato morate biti tam tudi vi. Da vzpostavite stik z njimi in jih privabite na svojo spletno stran.

Dolgoletne izkušnje mi omogočajo, da družbene kanale ne le uporabljam, ampak jih tudi razumem. Z urednikovanjem vaših družbenih kanalov poskrbim za:
- pripravo tedenskih / mesečnih uredniških načrtov za družbena omrežja (idejna zasnova objav, priprava besedil, načrtovanje vizualov),
- snovanje marketinških kampanj in skrb za izvedbo
- spremljanje aktivnosti sledilcev in vsakodnevno komunikacijo z njimi,
- redno spremljanje trendov in uporabljanje novosti družbenih medijev,

Le prisotnost na družbenih omrežjih ni dovolj. Pomembne so tudi redna aktivnost in komunikacija z uporabniki ter skrb za pozitivno spletno podobo in prepoznavnost.

Prepustite mi vodenje vaših družbenih omrežij in si zagotovite večjo vidnost na spletu. Z veseljem odgovorim na vsa vaša vprašanja.
 

Stabilizator
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 13 Maj 2020, 13:30

Re: Iščete urednika družbenih omrežij?

OdgovorNapisal/-a Stabilizator » 04 Avg 2020, 09:12

Poglejte v zs.

nessuno
Uradnik
Prispevkov: 82
Pridružen: 26 Apr 2009, 20:25

Re: Iščete urednika družbenih omrežij?

OdgovorNapisal/-a nessuno » 04 Avg 2020, 13:31

Mislim, da ne gleda, sem tudi jaz poslal dolgo nazaj, ker sem potreboval še eno roko, pa nič, še vedno neprebrano.

Lahko meni pošlješ ZS, morda lahko pomagam. Se tudi ukvarjam z družbenimi omrežji, predvsem FB.

Suhi12
Prispevkov: 2
Pridružen: 18 Feb 2021, 10:44

Re: Iščete urednika družbenih omrežij?

OdgovorNapisal/-a Suhi12 » 18 Feb 2021, 13:58

Če še kdo išče urednika z izkušnjami se tudi priporočam =) mrsejoo@gmail.com


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov