Poslovno fotografiranje, pomoč in svetovanje pri predstavitvi podjetja.

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
Andraz_J
Prispevkov: 1
Pridružen: 18 Mar 2022, 12:50

Poslovno fotografiranje, pomoč in svetovanje pri predstavitvi podjetja.

OdgovorNapisal/-a Andraz_J » 18 Mar 2022, 15:36

Lep pozdrav vsem podjetnikom in podjetnicam.
Za podjetja, ki razumejo potrebo po vrhunski predstavitvi svojih storitev ali izdelkov, je nastala nova spletna stran o profesionalni poslovni fotografiji.

Največji izziv, s katerim se kot profesionalni fotograf srečujem, je prilagajanje in razumevanje vaših strank. Podjetje mora biti v očeh ciljnega kupca prikazano kot zaupanja vreden partner oz. prodajalec.

Nudim vam profesionalne storitve, ki izstopajo od običajnih vsebin ter spodbujajo prodajo:
- poslovno fotografiranje
- fotografiranje hrane
- fotografiranje kozmetike
- fotografiranje nakita
- fotografiranje izdelkov
- portretno fotografiranje
- fotografiranje industrijskih procesov


Ker se zavedam, kako pomemben je vizualni vtis na obiskovalca, vas za maksimalni učinek vodim skozi celoten proces nastajanja fotografske zgodbe – dokler ne dosežemo zastavljenega cilja.

Sem profesionalni fotograf Andraž Jenkole. Moj cilj je sodelovanje s podjetji, ki se zavedajo, da je z epidemijo prišel čas, ko je spletna predstavitev postala skorajda edina povezava med podjetji in ciljnimi strankami. Čeprav naj bi se epidemija končala, pa navade, ki smo jih pridobili ostajajo. Podjetjem želim ob podpori profesionalne fotografije, zagotoviti čim boljšo zgodbo, ki je ustvarjena po željah strank.

Z izkušnjami, ki sem jih pridobil s sodelovanjem pri različno velikih firmah, vam z veseljem podam kakšen praktičen nasvet ali idejo.

Naj vam posel cveti,
Andraž
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov