Delovna dovoljenja in napotitve v tujino

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
proevent
Prispevkov: 1
Pridružen: 07 Nov 2023, 14:39

Delovna dovoljenja in napotitve v tujino

OdgovorNapisal/-a proevent » 07 Nov 2023, 14:46

Pozdravljeni člani,

Moje ime je Kristjan, in sem vodja mednarodnih projektov podjetja Proevent d.o.o., ki se specializira za zagotavljanje celovitih storitev in podpore tujcem, ki želijo delati, študirati ali živeti v Sloveniji.

Naše storitve vključujejo:

Pridobivanje dovoljenj za delo in bivanje: Nudimo pomoč državljanom tretjih držav, BiH in Srbije ter državljanom EU pri pridobivanju vseh potrebnih dokumentov za zakonito delo in bivanje v RS.
Vodenje postopkov za študij: Ponujamo podporo pri urejanju študijskih dovoljenj in svetujemo pri izbiri ustanov ter pripravi dokumentacije.
Podjetniške storitve: Stojimo ob strani tujcem pri odpiranju podjetij v Sloveniji, svetujemo pri pravnih postopkih in poslovnem načrtovanju.
Iskanje nepremičnin: Pomagamo najti ustrezne poslovne in stanovanjske nepremičnine za bivanje ali poslovanje.
Zavedamo se, da je lahko selitev ali razširitev poslovanja v novo državo zapletena. Naša ekipa ima bogate izkušnje in poglobljeno poznavanje lokalnih predpisov ter postopkov, kar nam omogoča, da našim strankam ponudimo prilagojene in učinkovite rešitve.

Vabimo vas, da se obrnete na nas preko kristjan.kusar@proevent.si za brezplačno svetovanje.

Za vse dodatne informacije in nasvete sem na voljo tudi tukaj na forumu, kjer bom z veseljem odgovarjal na vaša vprašanja ali delil koristne informacije.
 

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 76 gostov