Predstavitev podjetja ESNEP d.o.o.

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
luka|esnep.si
Prispevkov: 4
Pridružen: 01 Mar 2010, 21:53

Predstavitev podjetja ESNEP d.o.o.

OdgovorNapisal/-a luka|esnep.si » 01 Mar 2010, 22:14

Pozdravljeni,

Sem mladi podjetnik in sicer iz Ljubljane, kjer imam tudi podjetje ki se imenuje ESNEP d.o.o., moram priznati da sem v skoraj dveh letih svojega poslovanja mnogo že naučil, ampak dodatnega znanja se nikoli ne branim, zato sem se tudi prijavil na forum in seveda na spletni porat MP.si, sicer pa vam predstavljam lastno podjetje ki se ukvarja z mnogimi storitvami.

Naše glavne storitve pa seveda so:

- Prodaja računalniške opreme (spletna trgovina - pride kmalu, vas obvestim ;) )
- Postavitev računalniških sistemov (mrežna oprema, strežniki itd.)
- Izdelovanje spletnih strani (CMS sistem, postavlanje spletnih strani, urejanje spletnih strani, spletni dizajn po želji)
- Spletno gostovanje
- Oddaja in prodaja strežnikov, administracija strežnikov in seveda vse ostalo kar je v zvezi z strežniki. (za enkrat samo MS sistemi, kolokacija je začasno zaprta)
- Podpora strankam
- Programiranje (lažjih spletnih aplikacij ter spletnih strani)


Obrnete se na nas lahko na naslovu Koprska 94 oz. na spletni naslov www.esnep.si ali pa na email: luka@esnep.si oz. info@esnep.si

Stran je še sicer v pripravi, pričakujete jo pa lahko v sledečih dneh. Na spletni strani bodo seveda dolečeni napotki, ki vam bo omogočala da bo zadevo rešili tudi brez naše pomoči. Nudili bomo tudi Live Support (podporo v živo na msn naslovu: podpora@esnep.si) seveda smo tudi dosegljivi na telefonske številke, ki bodo navede v prihodnjih dneh.

Seveda pa vas naprošam, da obiščete spletno trgovino in naročite kak izdelek ali pa storitev, odločitev je vaša.

To so storitve ki jih nudimo z strani računalništva.

Nudimo pa seveda še sledeče storitve:
- Prodaja in posredovanje nepremičnin
- Urejanje nepremičniskih pogodb

Sicer pa glede prodaje in oddaje nepremičnin lahko obiščete spletno stran www.esnep-nepremičnine.net, kjer boste izvedeli kaj več.



To bi bilo nekako, vse saj lahko pišem o podjetju še kar nekaj dni :p , drugače pa seveda kakšnega partnerstva oz. kakoršnega koli posla se ne branimo :)


Pa obilo poslovnih uspehov in seveda financ.

LP, Luka Stanonik
ESNEP d.o.o.
Direktor
 

luka|esnep.si
Prispevkov: 4
Pridružen: 01 Mar 2010, 21:53

Re: Predstavitev podjetja ESNEP d.o.o.

OdgovorNapisal/-a luka|esnep.si » 08 Mar 2010, 11:32

Pozdravljeni,

Stran smo postavili čez vikend, lahko si jo ogledate na www.esnep.si, to je le začetna faza ampak za začetek je vredu :)


če imate kakeršno koli vprašanje sem na dosegljiv na

luka@esnep.si ali info@esnep.si
051/882-822
Koprska 94
1000 Ljubljana


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov