Ponujam delo v obliki študentske prakse

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
student1
Prispevkov: 2
Pridružen: 22 Mar 2011, 04:19

Ponujam delo v obliki študentske prakse

OdgovorNapisal/-a student1 » 22 Mar 2011, 04:40

Pozdravljeni!

Sem študent 3. letnika fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko v Mariboru, študijska smer informatika. Post objavljam, zaradi moje obvezne prakse, ki jo moram opraviti pred zaključkom študija. Gre se za 360 delovnih ur, ki jih moram opraviti pri podjetju oz. gospodarski družbi. Za več informacij vam posredujem povezavo .

Če ste zainteresirani oz. pripravljeni sprejeti študenta pred zaključkom študija, naj vas nič ne zaustavi, da me kontaktirate. Lokacija ni omejitev. Lep pozdrav
 

mlavta1
Pripravnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 05 Mar 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Ponujam delo v obliki študentske prakse

OdgovorNapisal/-a mlavta1 » 22 Mar 2011, 10:58

Znanja....?

student1
Prispevkov: 2
Pridružen: 22 Mar 2011, 04:19

Re: Ponujam delo v obliki študentske prakse

OdgovorNapisal/-a student1 » 22 Mar 2011, 11:46

mlavta1 napisal/-a:Znanja....?


Izkušnje imam pri programiranju in sicer največ C# in ASP.NET, seveda znam tudi HTML, css, javascript, PHP, delal sem nekaj tudi z C-jem na unix sistemih, SHELL-programming, POWERSHELL-programming, VISUAL BASIC, ... mogoče sem še kaj izpustil.

Kar se tiče podatkovnih baz imam izkušnje z mySQL-ovo bazo in pa ORACLE-ovo. Drugače pa tudi delamo na optimizaciji procesov oz. modeliranju le teh z BPMN in pa recimo vodenju projektov po PRINCE2 metodologiji, ki je dejansko zelo zanimiva za delovanje po njej, ter COBIT. Da ne govorim o dokumentaciji, ki jo je v informatiki ogromno =)

Osebno sem zelo komunikativna oseba (Delo na sejmih) in zelo prilagodljiv. Zgoraj opisane stvari so le smernica, da vidite približno na kakšnih področjih funkcioniram. Ni mi težko se navaditi kaj novega (to mi je v izziv), da opravim neko delo.

Če vas še kaj zanima mi kar napišite tule ali na ZS, Hvala in lep pozdrav


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov