Nudim marketing, trženje, izdelava spletnih strani

Zanima nas kdo ste in kaj delate. Morda najdemo možnosti za sodelovanje.
prodaja4
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Nov 2014, 21:50

Nudim marketing, trženje, izdelava spletnih strani

OdgovorNapisal/-a prodaja4 » 20 Apr 2015, 11:23

Pozdravljeni

Izkoristila bom priložnost in se predstavila tudi jaz :)
Od leta 2012 imam samostojno podjetje, ki se ukvarja s posredništvom pri prodaji. Okoli 10 let imam izkušenj v prodaji, marketingu in trženju. Poslovna pot me je pripeljala tudi do novih izkušenj, s prodajo preko spleta in posledično izdelavo spletnih strani.

Torej :)
Vabim vsa podjetja, ki imajo lastno blagovno znamko in nimajo tržnika oziroma nekoga, ki bi skrbel za vašo prodajo, da mi pišete. - več o svojih izkušnjah vam lahko povem preko zs. Delala sem v mnogih znanih slovenskih podjetjih.

Nudim tudi izdelovanje spletnih strani in trgovin. Svetujem vam lahko kako najbolje prodajati preko spleta, uredim vam lahko tudi google oglaševanje ali oglaševanje na enem izmed led zaslonov v Celju.

Če začenjate svojo pot nudim izdelavo logotipov in tisk vizitk in naredim analizo trga.

V kolikor potrebujete kaj od zgoraj naštetega, vabljeni da me kontaktirate in verjamem, da bomo našli skupno pot :)

Lep pozdrav
 

atkoo
Prispevkov: 3
Pridružen: 26 Apr 2015, 17:36

Re: Nudim marketing, trženje, izdelava spletnih strani

OdgovorNapisal/-a atkoo » 26 Apr 2015, 17:55

Pozdravljena,

zanimajo me vaše storitve, vendar v obliki sodelovanja. Vabim vas, da se dogovoriva za sestanek kjer bova ob kavici ugotovila, če so kakšne možnsti za skupno sodelovanje. Sem iz Velenja in me lahko kontaktirate na asija.marketing@gmail.com.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov