Firma.tv

Prostor za vpis dogodkov, druženj, predavanj, webinarjev, delavnic...
Ambrož Kregar
Pripravnik
Prispevkov: 20
Pridružen: 14 Jan 2011, 08:52

Firma.tv

OdgovorNapisal/-a Ambrož Kregar » 14 Feb 2011, 07:55

Včeraj sem na SLO 1 zasledil "reklamo" za oddajo Firma.tv kjer bo govora okoli podjetništva, ve kdo kaj več?
Veni, Vidi, Vici
 


Ambrož Kregar
Pripravnik
Prispevkov: 20
Pridružen: 14 Jan 2011, 08:52

Re: Firma.tv

OdgovorNapisal/-a Ambrož Kregar » 14 Feb 2011, 20:21

Naj bi se šlo o nekih podjetniških idejah, za njo bi morali posneti reklamo, kar z navadnim mobilcem ( 30 sec. )in potem bi izbrali najboljšo podjetniško idejo.
Veni, Vidi, Vici

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Firma.tv

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 14 Feb 2011, 23:53

Hm da ne gre tu za "Podjetniki, mi smo face?" To že obstaja kako leto.

NikolaJ
Pripravnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 06 Dec 2010, 22:31

Re: Firma.tv

OdgovorNapisal/-a NikolaJ » 21 Feb 2011, 16:21

C/P beta2.finance
RTV Slovenija v ponedeljek 7. marca začenja z novo polurno oddajo Firma.tv, s katero želijo ustvarjalci spodbuditi kreativnost mladih na področju podjetništva in medijev. K sodelovanju so zato povabili dijake, ki bodo v 40-sekundnem televizijskem oglasu predstavili poslovno idejo, za katero se pričakuje, da bo nova, zanimiva in drugačna.

V oddaji bodo tako vsak ponedeljek objavili tri prijavljene oglase, katera od idej je najboljša, pa bodo odločili komisija in gledalci.
Končno nagrado bosta prispevala RTV in Japti

Zmagovalce bodo izbirali do konca leta, na koncu pa bodo strokovna žirija in gledalci izmed 27 izbrali devet polfinalistov. Trije od njih se bodo nato uvrstili v veliki finale, v zadnji oddaji pa bodo določili zmagovalca, ki bo prejel 1.200 evrov nagrade. Od tega bo 900 evrov prispevala Javna agencija za podjetništvo in tuje investicije (Japti), 300 evrov pa RTV Slovenija.

Slika
Voditeljica in urednica oddaje Tanja Postružnik in voditelj in urednik Facebook strani Luka Marčetič
 


NikolaJ
Pripravnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 06 Dec 2010, 22:31

Re: Firma.tv

OdgovorNapisal/-a NikolaJ » 22 Feb 2011, 09:01

Njet :)

Samo odgovoril sem na njegovo vprašanje - malce bolj podrobno ala copy/paste C/P :)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov