Razvojna sredstva

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
firebird007
Prispevkov: 4
Pridružen: 05 Feb 2020, 23:34

Razvojna sredstva

OdgovorNapisal/-a firebird007 » 06 Feb 2021, 12:19

Druscina, mogoce bi me znal kdo od vas usmeriti do kaksnih informacij.

Zanima me, ali so sploh na voljo kakšna razvojna sredstva, prek "razvojnih" razpisov, skladov,...?

Ker smo kot podjetje v fazi kar hitre rasti, bi nam za vse naše razvojne ambicij, prav prišla kakšna dodatna sredstva.

V mislih imam predvsem za:
- investicije v hardware (npr. računalniki, monitorji za zaposlene,...)
- investicije za razvoj software-a (npr. aplikacije, druge tehnološke in digitalne rešitve)
- investicije v vozni park (razmišljamo o nakupu električnega vozila na podjetje, ker se selimo na popolnoma samozadostno in samooskrbno novo poslovno stavbo, z električnimi polnilnicami); Glede tega mi je znano le to, da ima Eko sklad predvidene subvencije
- zaposlovanje (subvencije za zaposlovanje; tukaj mi je znano edino kar je na voljo prek Zavoda za zaposlovanje)[/list]

So kakšne takšne možnosti in priložnosti za mlada, rastoča podjetja? (nismo pa klasični startup).
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Razvojna sredstva

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 30 Sep 2021, 08:34

Razpis P2 bi bil še najbolj primeren, je pa res, da morate ustrezati časovnim omejitvam kar se tiče ustanovitve podjetja + produkt mora biti v fazi MVP. Predvidoma februarja bo objavljen nov razpis...

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Razvojna sredstva

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 30 Sep 2021, 08:34

Razpis P2 bi bil še najbolj primeren, je pa res, da morate ustrezati časovnim omejitvam kar se tiče ustanovitve podjetja + produkt mora biti v fazi MVP. Predvidoma februarja bo objavljen nov razpis...

Urska_1
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Mar 2022, 14:00

Re: Razvojna sredstva

OdgovorNapisal/-a Urska_1 » 18 Mar 2022, 14:23

Ne vem, če je tema še aktualna. Podjetja, ki hitro rastejo lahko pridobijo financiranje pri različnih finančnih hišah. Mogoče bi se na katero obrnili.

Urska_1
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Mar 2022, 14:00

Re: Razvojna sredstva

OdgovorNapisal/-a Urska_1 » 08 Apr 2022, 09:32

Pozdravljeni. Zadnjič sem pozabila omeniti, da sem v letu 2019 imela sestanek z enim izmed takšnih podjetij in smo našli skupno rešitev.
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov