Odprtjet t.i. študentskega sp

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
tine1
Uradnik
Prispevkov: 76
Pridružen: 08 Sep 2010, 13:53

Odprtjet t.i. študentskega sp

OdgovorNapisal/-a tine1 » 08 Avg 2011, 20:45

Imam vprašanje glede popoldanskega sp-ja (sem še študent) in me zanima kakšne ugodnosti izgubim ob odprtju t.i. študentskega sp-ja.Na forumu sem nekaj stvari že zasledil, vendar mi je nekdo rekel, da če odprem pop. sp moram začeti plačevati izpiti in kasneje tudi diplomo. Prosim če mi lahko kdo kaj več pove o tem.
 

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Odprtjet t.i. študentskega sp

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 09 Avg 2011, 11:31

Bone, študentski dom..

Glede izpitov - sicer vprašaj na faksu, vendar status imaš še vedno normalno tako da jih ne bi smel plačevat.

smoker
Rookie
Prispevkov: 9
Pridružen: 14 Jul 2011, 13:05

Re: Odprtjet t.i. študentskega sp

OdgovorNapisal/-a smoker » 19 Avg 2011, 16:12

Nimam študentskega s.p., sem pa zaposlen. Izpitov nisem plačeval (in tudi diplome ne bom), vsega ostalega (dom, boni, zdr. zavarovanje, štipendije, štud. servis) pa ne morem več koristiti.

Rokec
Pripravnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 26 Jul 2010, 21:40

Re: Odprtjet t.i. študentskega sp

OdgovorNapisal/-a Rokec » 21 Avg 2011, 23:40

smoker napisal/-a:Nimam študentskega s.p., sem pa zaposlen. Izpitov nisem plačeval (in tudi diplome ne bom), vsega ostalega (dom, boni, zdr. zavarovanje, štipendije, štud. servis) pa ne morem več koristiti.


Kolega ima s.p. in d.o.o. in je na bone, uporablja študentski servis ipd. Res pa je, da nima možnosti pridobit štipendije ali kakršnekoli druge pomoči.

Borut Borštnik
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 2486
Pridružen: 09 Mar 2007, 00:09

Re: Odprtjet t.i. študentskega sp

OdgovorNapisal/-a Borut Borštnik » 22 Avg 2011, 11:07

smoker napisal/-a:Nimam študentskega s.p., sem pa zaposlen. Izpitov nisem plačeval (in tudi diplome ne bom), vsega ostalega (dom, boni, zdr. zavarovanje, štipendije, štud. servis) pa ne morem več koristiti.


Tole je čisto nesmiselna objava.
 


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 68 gostov