Prva pomoč pri s.p.

Realizacija ideje, lean metode, analiza trga, s.p., d.o.o. ali druge oblike podjetja.
studio6
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Dec 2015, 12:23

Prva pomoč pri s.p.

OdgovorNapisal/-a studio6 » 14 Dec 2015, 12:52

Pozdravljeni.

Upam, da sem temo uvrstil v pravo kategorijo, drugače prosim admina da me popravi.

Imam sledeč problem... Pred kratkim, me je kontaktirala gospa iz nekega podjetje katerega storitve so izobraževanje glede varstva pri delu in prve pomoči. Varstvo pri delu sem že opravil oz. ga še opravljam, nakar mi je gospa ponudila še prvo pomoč? Cena paketa prve pomoči + nekakšnega pravilnika, mislim da je okoli 100-150€. Meni se to zdi ogromno, glede na to, da je moja dejavnost spletne storitve, kar v praksi pomeni: sedenje za računalnikom. Nimam nobenega zaposlenega. Zdaj pa me zanima...

1. Ali je prva pomoč nujno potrebna?
2. Ali se razlikuje glede na storitev? (mislim, da je razlika če sediš za računalnikom ali podiraš drevesa v gozdu)
3. Ali velja, glede na to, da je za poškodbe zelo mala verjetnost in da v s.p.-ju odgovarjaš z lastnim premoženjem, prva pomoč, ki sem jo opravljal pri izpitu za avtomobil?
3. Koliko podjetij ponuja te storitve? (Iskanje konkurenčne cene)

Hvala za vaš čas in pomoč.

Lp Miha
 


studio6
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Dec 2015, 12:23

Re: Prva pomoč pri s.p.

OdgovorNapisal/-a studio6 » 17 Dec 2015, 14:20

g. Borštnik hvala za odgovor.

Ampak v novici ne piše kako je z dokumentacijo oz. pravilnikom. Potrebujem tudi to? Gospa mi zatrjuje, da jo potrebujem.

Hvala za vaš čas.

Lp Miha

Nejc Setnikar
MP strokovni sodelavec
Prispevkov: 317
Pridružen: 07 Jan 2014, 22:30

Re: Prva pomoč pri s.p.

OdgovorNapisal/-a Nejc Setnikar » 23 Dec 2015, 18:23

Predlagam, da zahtevate od gospe, da vam pošlje v pisni obliki to kar zatrjuje. Objavite prejeto tu na forumu ali pa nam pošljite na mejl info@mladipodjetnik.si.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 72 gostov